Марта Костюк у чвертьфіналі Чикаго. Кваліфікація US Open - перші втрати серед українців.

Марта Костюк у чвертьфіналі Чикаго

У Чикаго триває тенісний турнір серії WTA 250. Для частини тенісисток змагання є етапом підготовки до стартуючого на наступному тижні Відкритого чемпіонату США з тенісу. Серед учасниць представниці України Марта Костюк та Еліна Світоліна.

Вчора на турнірі відбулися матчі другого кола. Однією з перших на корт вийшла Марта Костюк. Її суперницею була естонка Кайя Канепі. Українка здобула переконливу перемогу - 6:2, 6:3. Щоправда у грі обох тенісисток спостерігалось чимало браку. На двох спортсменки припустились 14 подвійних помилок. Але, варто зазначити, що для нашої спортсменки це був другий матч від часу Вімблдону. Нагадаємо, що українська тенісистка заліковувала травму плеча.

У чвертьфіналі турніру Марта гратиме проти росіянки Варвари Грачової.

За рахунку 4:4, через погодні умови, було перервано матч першої ракетки України Еліни Світоліної проти француженки Фіони Ферро. Поєдинок буде дограно сьогодні.

На переможницю пари вже очікує суперниця. Нею стала ще одна представниця Франції Крістіна Младенович.

Кваліфікація US Open - перші втрати серед українців

30 серпня 2021 року розпочнеться 141-й за ліком Відкритий чемпіонат США з тенісу. Щоб потрапити до основної сітки змагань шестеро представників України розпочали свій турнірний шлях з кваліфікації.

Першою до другого раунду пробилась Леся Цуренко  (№189 WTA). Українка взяла гору над представницею Австралії Еллен Перес - 7:5, 7:6(2).

Вольову перемогу над німцем Тобіасом Камке здобув Ілля Марченко. Українець програв перший сет 3:6, а у другому за рахунку 5:5 не втримав свою подачу. Здавалось, що шансів на порятунок немає. Але Іллі вдалось відіграти три матчболи і на тай-брейку зрівняти рахунок у матчі. У третьому сеті Марченко контролював перебіг гри і заслужено переміг - 3:6, 7:6(2), 6:2.

Невдача спіткала Сергія Стаховського. Українець програв у першому раунді володарю вайлд-кард американцю Зейну Хану (№455 ATP) - 6:4, 5:7, 3:6.

Не змогла пробитись у наступне коло Катаріна Завацька. Вона поступилась польській тенісистці Урсулі Радванській (№215 WTA) - 3:6, 5:7.