Марта Костюк поступається тенісистці з топ-10 на турнірі в Цинциннаті.

Марта Костюк поступається тенісистці з топ-10 на турнірі в Цинциннаті

У Цинциннаті триває хардовий турнір серії WTA 1000. У третій ігровий день свій черговий поєдинок провела Марта Костюк. Суперницею українки стала американка Джессіка Пегула. Остання зараз перебуває в чудовій ігровій формі. На турнірі в Торонто тенісистка з США дійшла до півфіналу поступившись майбутній переможниці Сімоні Халеп.

Вчорашній матч став першою очною дуеллю спортсменок. Попри виграш стартової партії Костюк не змогла довести матч до перемоги. Українка поступилась у трьох сетах - 7:6(5), 1:6, 2:6.

Ілля Марченко завершує виступи на турнірі в Польщі

Український тенісист Ілля Марченко не зміг пробитись до чвертьфіналу на турнірі серії Challenger у польському містечку Гродзиськ Мазовецькому. У другому раунді змагання українець зустрівся з китайцем Чжаном Чжічженем (№157 ATP). Поєдинок завершився на користь тенісиста з Піднебесної -  6:7 (5:7), 1:6.

Для суперника Марченка ця перемога стала сьомою поспіль. Нагадаємо, 7 серпня Чжан Чжічжень здобув титул на турнірі в Корденонсі.

Дар'я Снігур долає стартове коло на турнірі в Бронксі

Напередодні старту US Open у Бронксі розпочався жіночий хардовий турнір з призовим фондом $60000. У змаганні беруть участь дві українські тенісистки Катерина Байндль та Дар'я Снігур. Обидві тенісистки вчора зіграли свої стартові матчі у основній сітці.

На жаль Байндль не змогла дограти зустріч проти росіянки Каміли Рахімової. За рахунку 2:6, 0:2 на користь суперниці українська тенісистка відмовилась від продовження боротьби.

Більш вдало виступила Снігур. Дар'я у двох сетах впевнено здолала Юлію Грабгер (Julia Grabher) з Австрії - 6:0, 7:5.

У другому раунді українська тенісистка зіграє з кореянкою Су Чжен Чан (№122 WTA).

Українці на кортах світу. Коротко про головне:

• Валерія Страхова (№394 WTA) не змогла подолати перший раунд на турнірі у містечку Врнячка Баня (Сербія). Українка поступилась у стартовому матчі місцевій тенісистці Мії Рістич (№1257 WTA) - 4:6, 3:6.
  • Єлизавета Котляр здобула перемогу у стартовому матчі на турнірі в Бидгощі. Українка переграла польську тенісистку Йоанну Завадзку - 5:7, 6:2, 3:1 відмова.