Марта Костюк долає японський бар'єр на шляху до чвертьфіналу. Важка перемога Олексія Крутих.

Марта Костюк долає японський бар'єр на шляху до чвертьфіналу у турнірі в Таїланді

2 лютого у тайському Хуахіні були зіграні заключні матчі другого раунду в одиночному розряді. Відкривав ігровий день поєдинок за участю українки Марти Костюк (№60 WTA). Її суперницею була японка Нао Хібіно (№139 WTA).

Гра склалось доволі непросто для української тенісистки. Попри програш першого сету суперниця чинила шалений опір у другій партії. У дев'ятому геймі японка відіграла два матчболи, а згодом зрівняла рахунок у сеті.

Доля матчу вирішувалась на тай-брейку, де Марті вдалось, хоч і не без проблем, дотиснути опонентку. У підсумку 6:3, 7:6(7).

Загалом це була третя очна дуель тенісисток. Костюк попереду 2-1.

Сьогодні, у чвертьфіналі, українка змагатиметься з канадійкою Б’янкою Андреєску (№42 WTA).

Важка перемога Олексія Крутих на челенджері в Іспанії

У острівному Тенеріфе триває хардовий турнір серії Challenger. Призовий фонд змагання складає $73,000. Серед учасників єдиний представник України Олексій Крутих (№176 ATP).

У четвер український тенісист зіграв матч другого раунду. Суперником українця був французький кваліфаєр Валентен Ройє (№321 ATP).

Напружений поєдинок тривав 2 години і 37 хвилин та завершився на користь Крутих - 6:4, 6:7(5), 6:3.

У чвертьфіналі Олексій вийде на корт проти другого сіяного Маттео Арнальді з Італії (№130 ATP).

Українці на кортах світу:

WTA 250. Хуахін. Хард. ⅛ фіналу. Ястремська Д. (№103 WTA) – Марія Т. (№63 WTA) - 0:6, 4:6.

WTA 125. Калі. Грунт. ⅛ фіналу. Алвеш Кароліна М. Р. (№216 WTA) - Страхова В.  (№389 WTA) - 1:6, 7:5, 1:6.

ITF. Чоловіки. Анталія. Грунт. ⅛ фіналу. Ерард М. (№365 ATP) - Брайнін О. (№1102 ATP) - 6:3, 6:2.

ITF. Жінки. Анталія. Грунт. ⅛ фіналу. Лодікова Д. (№594 WTA) - Соболєва А. (№620 WTA) - 6:7(6), 1:6.

ITF. Жінки. Порто. Хард (indoor). ⅛ фіналу. Снігур Д. (№140 WTA) - Наеф С. (№323 WTA) - 3:6, 0:6.