Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

МАРЧЕНКО ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ У КВАЛІФІКАЦІЇ ТУРНІРУ В ДАЛЛАСІ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

 

АНГЕЛІНА КАЛІНІНА ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ У ПАРНОМУ РОЗРЯДІ НА ТУРНІРІ В ОАЕ

Українська тенісистка Ангеліна Калініна не змогла подолати стартовий раунд на хардовому турнірі WTA 500 в Абу-Дабі. У ⅛ фіналу парного розряду в дуеті з китаянкою Сюй Іфань наша співвітчизниця поступилась третім сіяним Чань Хао-Чін (Тайвань) і Джуліані Олмос (Мексика) - 6:7(3), 4:6.

Гра тривала 1 годину і 37 хвилин.

Попри поразку турнір для Ангеліни не закінчився. Сьогодні Калініна вийде на корт у одиночному розряді. Її суперницею буде італійка Лучія Бронцетті (№53 WTA). Вона замінила у сітці травмовану Паулу Бадосу.

 

ІЛЛЯ МАРЧЕНКО ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ У КВАЛІФІКАЦІЇ ТУРНІРУ В ДАЛЛАСІ

Український тенісист Ілля Марченко (№234 ATP) не зміг пробитись до основної сітки хардового турніру ATP 250 Dallas Open. У фіналі кваліфікації наш співвітчизник поступився Теннісу Сандгрену (№281 ATP) - 5:7, 6:7(5).

Матч тривав 2 години і 9 хвилин.

Це була друга очна зустріч тенісистів. Обидві завершились на користь американського спортсмена.

На жаль старт поточного сезону вийшов невдалим для Марченка. У п'яти поєдинках українцеві вдалось виграти тільки одну зустріч.

 

 

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

Challenger. Ченнаї. Хард. Кваліфікація. Фінал. Ваншельбойм Е. (№368 ATP) - Карловскій Є. (№571 ATP) - 6:2, 6:4. Урсу В. (№436 ATP) - Дев С. Д. П. (№611 ATP) - 3:6, 3:6. Джавакян Ю. (№512 ATP) - Захаров А. (№692 ATP) - 3:6, 3:6.

 

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!