Марченко долає перший раунд на турнірі в Польщі. Драматична перемога Марти Костюк у Цинциннаті.

Ілля Марченко впевнено долає перший раунд на турнірі в Польщі

В понеділок у сусідній Польщі стартував хардовий турнір серії Challenger Kozerki Open. Призовий фонд змагання складає $67,960.

Відразу три представники України провели вчора свої стартові матчі. Розпочав ігровий день у містечку Гродзиск Мазовецкий Ілля Марченко (№322 ATP). Суперником українця був відомий по турніру у Шимкенті Ергі Кіркін (№303 ATP) з Туреччини. Цього разу Ілля взяв впевнений реванш за поразку в Казахстані - 7:6(1), 6:3.

У другому раунді Марченко зіграє проти шостого сіяного китайця Чжічжень Чжана (№157 ATP).

На жаль ні Віталій Сачко (№271 ATP), ні Олексій Крутих (№270 ATP) не змогли підтримати свого колегу вдалою грою. Віталій у напруженій боротьбі програв другому сіяному іспанцю Пабло Андухару Альбі (№92 ATP) - 2:6, 6:2, 4:6.

Поєдинок Крутих і Габріела Декампса з Бразилії тривав понад три години. Доля матчу вирішилась на тай-брейку третього сетку. Українець мав відмінні шанси на перемогу, але не реалізував жоден з трьох матчболів і поступився - 7:6(4), 2:6, 6:7(9).

Драматична перемога Марти Костюк у Цинциннаті

У другий ігровий день хардового турніру в Цинциннаті розпочали свої виступи українські тенісистки Ангеліна Калініна (№53 WTA) та Марта Костюк (№74 WTA).

На превеликий жаль вітчизняних вболівальників останнім часом не тішить своїми результатами Ангеліна Калініна. Після Вімблдону українка ніяк не може просунутись далі першого кола. Ось і цього разу Калініна впродовж 55 хвилин поступилась Елізе Мертенс (№33 WTA) - 1:6, 1:6.

Це була друга очна дуель тенісисток і знову гору взяла бельгійська спортсменка.

Більш вдало провела стартову зустріч Марта Костюк. Суперницею українки була Каміла Джорджі (№65 WTA) з Італії. Марта добряче змусила хвилюватись українських вболівальників. Адже впродовж матчу Костюк вела в рахунку 6:4, 5:2, але примудрилась програти другу партію не реалізувавши два матчболи. У вирішальном третьому сеті українська тенісистка продемонструвала жагу до перемоги відігравшись після стартових 0:3. Підсумковий рахунок матчу - 6:4, 5:7, 6:4.