ЛЮДМИЛА КІЧЕНОК ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ ВІМБЛДОНУ. РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 12 ЛИПНЯ:

ЛЮДМИЛА КІЧЕНОК ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ ВІМБЛДОНУ

Виходить на фінішну пряму Вімблдонський тенісний турнір. Вчора стали відомі імена фіналістів у змішаному розряді.

В одному з матчів ½ фіналу на корт вийшла Людмила Кіченок. У дуеті з олімпійським чемпіоном Токіо хорватом Мате Павічем українка у трьох сетах впродовж 1 години та 59 хвилин обіграла британський тандем Джонні О'Мара / Олівія Ніколлз - 7:6 (8:6), 4:6, 6:3.

Зазначимо, Кіченок вперше у кар'єрі зіграє у фіналі турніру Grand Slam.

Суперниками україно-хорватської пари у вирішальному матчі будуть Сюй Іфань (Китай) та Йоран Фліген (Нідерланди).

КАРЛОС АЛЬКАРАС ВПЕВНЕНО КРОКУЄ ДО ФІНАЛУ

У середу на Вімблдоні визначились всі півфіналісти в одиночному розряді у чоловіків. Доля останнього місця вирішувалась у протистоянні першої ракетки світу Карлоса Алькараса Гарфії та данця Хольгера Руне (№6 ATP).

Матч тривав 2 години і 23 хвилин та завершився переконливою перемогою іспанського тенісиста - 7:6(3), 6:4, 6:4. Рахунок в особистому заліку став 2-1 на користь Алькараса.

Зауважимо, безпрограшна серія Карлітоса на траві сягнула 10 матчів.

Суперником іспанця у півфіналі буде ерефієць Даніїл Медвєдєв (№3 ATP).

У другому матчі зіграють італієць Янік Зіннер (№8 ATP) та серб Новак Джокович (№2 ATP).

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 12 ЛИПНЯ:

Вімблдон. Жінки. ½ фіналу. Кіз М. (№18 WTA) - Сабаленка А. (№2 WTA) - 2:6, 4:6. Жабер О. (№6 WTA) - Рибакіна Є. (№3 WTA) - 6:7(5), 6:4, 6:1.

Чоловіки. ½ фіналу. Медвєдєв Д. (№3 ATP) - Юбенкс К. (№43 ATP) - 6:4, 1:6, 4:6, 7:6(4), 6:1.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP Challenger. Зальцбург. Пари. Грунт. ⅛ фіналу. Голубєв А. / Молчанов Д. - Роміос М. К. / Тейлор Дж. - 6:7(6), 7:6(3), 10:5.

ITF. Ашаффенбург. Грунт. 1/16 фіналу. Страхова В. (№304 WTA) - Себестова І. (№565 WTA) - 3:6, 4:6.

ITF. Лейквуд. Хард. 1/16 фіналу. Сагдієва А. (№1150 WTA) - Молнар Б. (№565 WTA) - 3:6, 6:3, 6:7(5).