Людмила Кіченок тріумфує на турнірі в Цинциннаті

В неділю вранці приємні новини надійшли із-за океану. На хардовому турнірі серії WTA 1000, що фінішував у Цинциннаті україно-латиський дует у складі Людмили Кіченок та Єлєни Остапенкоу виграв вирішальний матч у Ніколь Меліхар-Мартінес (США) та Еллен Перес (Австралія) -  7:6 (7:5), 6:3.

Для української тенісистки здобутий титул став сьомим у професійній кар'єрі у парному розряді. Нагадаємо, у цьому році Людмила в тандемі з Єлєною вже перемагали на турнірі в Бірмінгемі.

Переможниця Цинциннаті Каролін Гарсія повертається у топ-20

У неділю в Цинциннаті завершився хардовий турнір серії WTA 1000. У фіналі змагань зустрілись француженка Каролін Гарсія (№35 WTA) та чешка Петра Квітова (№28 WTA). Вирішальний матч тривав 1 годину і 36 хвилин та завершився на користь тенісистки з Франції - 6:2, 6:4.

Це була дев'ята очна дуель спортсменок на корті. Рахунок 5-4 на користь Петри Квітової.

Тріумфаторка Цинциннаті Каролін Гарсія вперше з 2017 року виграла турнір серії WTA 1000. Французька тенісистка розпочинала змагання із стадії кваліфікації. На шляху до фіналу Гарсія виграла сім матчів поспіль здолавши Марію Саккарі, Джесіку Пегулу та Аріну Сабаленко - тенісисток з першої десятки.

Завдяки успішному сезону французька тенісистка повернулась до топ-20. Нагадаємо, у цьому році в активі Каролін виграні змагання у Бад Гомбурзі (25.06) та титул у Варшаві (31.07).

Надія Кіченок завершує виступи у кваліфікації турніру в Канаді

У канадському місті Гренбі, що розташоване у провінції Квебек, у неділю розпочався хардовий турнір серії WTA 250. Змагання проходить за участі двох українських тенісисток Надії Кіченок та Марти Костюк. Остання отримала восьмий номер посіву і у вівторок стартує матчем проти словенки Тамари Зіданшек.

Натомість її колега по збірній Надія Кіченок не змогла пробитись до основної сітки. У фіналі кваліфікації українка програла канадійці Каденс Брейс - 3:6, 4:6.