Людмила Кіченок - фіналістка Цинциннаті.

Людмила Кіченок - фіналістка Цинциннаті

У п'ятницю в Цинциннаті були зіграні чвертьфінали у жіночому розряді. Людмила Кіченок в дуеті з Єлєною Остапенко з Латвії провела черговий поєдинок проти тандему у складі Анни Даніліної та Беатріс Хаддад Майї. Україно-латиський дует на супертайбрейку здобув непросту перемогу - 6:3, 3:6, 10:8.

Через кілька годин дівчата знову вийшли на корт. На Людмилу і Єлєну очікував півфінал проти сіяних на турнірі під першим номером Вероніки Кудерметової та Елізе Мертенс.

Півфінальний матч тривав 1 годину і 50 хвилин. Кіченок і Остапенко здобули вольову перемогу відігравшись з рахунку 4:6, 2:4. Дівчата виграли тай-брейк у другій партії - 7:5, а на супертайбрейку довели гру до перемоги. Підсумковий рахунок зустрічі - 4:6, 7:6(5), 10:5.

У неділю відбудеться фінал турніру. Суперницями україно-латиської пари буде американо-австралійський тандем Ніколь Меліхар-Мартінес / Еллен Перес.

Для Людмили Кіченок це буде перший турнір WTA 1000 в кар'єрі.

Визначився квартет півфіналісток на турнірі в Цинциннаті

На тенісному турнірі в Цинциннаті прийшла пора вирішальних матчей. Вчора визначились півфіналістки у жіночому розряді. Розпочинав ігровий день поєдинок Медісон Кіз і Єлєни Рибакіної з Казахстану. Американка здобула впевнену перемогу - 6:2, 6:4.

Несподівано закінчився матч за участю Джесіки Пегули (на фото) і Каролін Гарсія. Американка перебуває у відмінній ігровій формі. Однак цього разу Джесіка не змогла здолати опір суперниці поступившись - 1:6, 5:7.

У решті чвертьфіналів сенсацій не трапилось. Петра Квітова була сильніше за австралійку Айлу Томлянович - 6:2, 6:3, а Аріна Сабаленко переграла китаянку Чжан Шуай - 6:4, 7:6(1).

Українці на кортах світу:

Бронкс. ¼ фіналу. Дар’я Снігур - Сімона Вальтерт (Швейцарія) - 7:5, 4:6, 5:7.

Каїр. ¼ фіналу. Олександр Белінський - Джузеппе Треска (Італія) -  3:6, 2:6.

Крайова. ¼ фіналу. Ілля Білобородько - Ілля Снітарі (Молдова) - 6:3, 7:5.

Муттенц. ¼ фіналу. Маттео Мартіно (Франція) - Олександр Овчаренко - 7:6(6), 6:1.

Бидгощ. ¼ фіналу. Юліє Штруплова (Чехія) - Єлизавета Котляр - 2:6, 2:6.