Леся Цуренко здобуває переконливу перемогу на старті кваліфікації Ролан Гаррос. Марта Костюк завершує виступи в одиночці на тенісному турнірі в Страсбурзі

Леся Цуренко здобуває переконливу перемогу на старті кваліфікації Ролан Гаррос

В понеділок у Парижі стартувала кваліфікація Відкритого чемпіонату Франції з тенісу. 128 тенісисток змагаються за право зіграти в основній сітці одного з турнірів Великого шлема. На цьому етапі змагань Україну в турнірі представляють Леся Цуренко (№121 WTA), Катаріна Завацька (№210 WTA), Катерина Байндл (№146 WTA) та Дар’я Снігур (№133 WTA).

У першому колі кваліфікаційного раунду Цуренко отримала в суперниці Еміліану Аранго з Колумбії. Поєдинок тривав 57 хвилин та завершився впевненою перемогою Лесі - 6:0, 6:1.

Свій наступний матч українська тенісистка проведе в середу. Її суперницею буде Сара Еррані (№160 WTA).

Решта українок свої стартові зустрічі на «Ролан Гаррос» проведуть сьогодні. Катаріна Завацька гратиме проти італійки Лукреції Стефаніні (№157 WTA). Дар’я Снігур побореться за місце у наступному раунді з представницею Туреччини Іпек Оз (№194 WTA). Суперницею Катерини Байндл буде росіянка Оксана Селехметьєва (№198 WTA).

Марта Костюк завершує виступи в одиночці на тенісному турнірі в Страсбурзі

У Страсбурзі триває грунтовий турнір серії WTA 250. На жаль єдина представниця України в основній сітці змагань Марта Костюк завершила виступи вже в першому раунді. Наша співвітчизниця програла лідер посіву Кароліні Плішковій (№8 WTA) з Чехії - 4:6, 2:6.

На цьому турнір для української тенісистки не завершено. Сьогодні Костюк в дуеті з румункою Єленою Габріелою Русе проведе стартовий поєдинок у парному розряді проти тандему у складі Латіши Чань (Тайвань) та Саманти Стосур (Австралія).

Українці на кортах світу:

• Ерік Ваншельбойм пробився до основної сітки турніру серії Challenger у Шимкенті. Український тенісист у напруженому матчі здолав росіянина Богдана Боброва - 4:6, 7:6(6), 6:4. Водночас Владислав Манафов програв Сасі Кумару Мукунду - 3:6, 1:6.