Леся Цуренко здобуває другу поспіль перемогу на турнірі в Таїланді. Надія Кіченок півфіналістка хардовика у Ліоні.

Леся Цуренко здобуває другу поспіль перемогу на турнірі в Таїланді

У тайському містечку Хуахін триває хардовий турнір серії WTA 250. У третій ігровий день стартували поєдинки другого раунду. Останнім матчем середи в одиночному розряді став поєдинок Лесі Цуренко (№136 WTA) та ерефійки Анни Калінской (№53 WTA). Остання була сіяна на турнірі під четвертим номером.

Попри перемогу Лесі у першій партії 6:0 поєдинок видався доволі напруженим. Впродовж другого сету тенісистки раз по раз обмінювались брейками. У певний момент українка вела в рахунку 4:2 та 5:3, однак не змогла реалізувати перевагу. Під час дев'ятого гейму Цуренко втратила відмінну нагоду завершити матч на свою користь. Українська тенісистка мала два матчболи на своїй подачі. Та все ж суперниці вдалось відігратися і на тай-брейку схилити шальки терезів на свою користь.

Доля матчу вирішилась у третьому сеті, де Цуренко все ж вдалось зламати опір росіянки. Підсумковий рахунок 6:0, 6:7(3), 6:4.

У чвертьфіналі Леся зіграє з переможцем протистояння Татьяна Марія - Даяна Ястремська.

Надія Кіченок півфіналістка хардовика у Ліоні

На цьому тижні у Ліоні проходить хардовий турнір серії WTA 250. У змаганні бере участь єдина представниця України Надія Кіченок. Наша співвітчизниця в дуеті з японкою Макото Ніномія заявлена у парному розряді.

У середу українка зіграла чвертьфінальний поєдинок проти румуно-чорногорського тандему Ана Богдан / Данка Ковініч.

Напружений матч тривав 1 годину і 33 хвилини та завершився на користь україно-японської пари - 6:4, 4:6, 10:8.

Наступними суперницями дівчат буде дует Ольга Даніловіч / Александра Панова, які потрапили до ½ фіналу через відмову суперниць.

Українці на кортах світу:

Challenger. Клівленд. Хард (indoor). ⅛  фіналу. Марченко І. (№374 ATP) - Ковачевич А. (№166 ATP) - 5:7, 3:6.

ITF. Жінки. Анталія. Грунт. 1/16 фіналу. Соболєва А. (№620 WTA) - Кан В. (№512 WTA) - 6:1, 6:4.

ITF. Жінки. Рим. Хард (indoor). 1/16 фіналу. Позніхіренко Г. (№933 WTA) - Петра М. (№182 WTA) - 2:6, 0:2 відмова Позніхіренко. Стародубцева Ю. - Кнутсон Г. (№479 WTA) - 5:7, 6:7(6).

ITF. Чоловіки. Анталія. Грунт. 1/16 фіналу. Брайнін О. (№1102 ATP) - Ільхан М. (№877 ATP) - 7:5, 6:3.

ITF. Жінки. Монастір. Хард. 1/16 фіналу. Лазаренко К. (№1113 WTA) - Цао Чіа І (№831 WTA) - 7:6(2), 6:2. Єсипчук Д. - Франкен Петерс А. (№688 WTA) - 2:6, 0:6.