ЛЕСЯ ЦУРЕНКО УСПІШНО ДОЛАЄ КВАЛІФІКАЦІЮ ТУРНІРУ WTA 1000. 33-РІЧНИЙ БРИТАНЕЦЬ ДЕН ЕВАНС ЗДОБУВАЄ ТИТУЛ У ВАШИНГТОНІ.

ЛЕСЯ ЦУРЕНКО УСПІШНО ДОЛАЄ КВАЛІФІКАЦІЮ ТУРНІРУ WTA 1000 У МОНРЕАЛІ

Українська тенісистка Леся Цуренко (№46 WTA) впевнено подолала кваліфікаційний бар'єр на турнірі WTA 1000, що у понеділок стартує в Монреалі. У фіналі відбору наша співвітчизниця переграла  американку Елізабет Мандлік (№121 WTA) - 6:4, 6:2.

Відтак Леся вдруге гратиме в основній сітці престижного змагання у Монреалі. Вперше українка дебютувала тут у 2018 році програвши у другому колі іспанці Карлі Суарес Наварро.

Суперницею Цуренко у першому раунді буде хорватка Петра Мартіч (№36 WTA).

КОКО ГОФФ ЗАВОЙОВУЄ ТИТУЛ НА ТУРНІРІ У ВАШИНГТОНІ

Перемогою американки Коко Гофф (№7 WTA) завершився хардовий турнір WTA 500 у Вашингтоні. У вирішальному матчі за титул господарка кортів переграла грекиню Марію Саккарі (№9 WTA) - 6:2, 6:3.

Матч тривав 1 годину і 27 хвилин.

Це була шоста очна зустріч тенісисток. Попереду Саккарі - 4-2.

Зазначимо, для 19-річної Гофф це п'ятий титул у кар'єрі та другий у поточному сезоні. Нагадаємо, у січні американка виграла турнір в Окленді.

33-РІЧНИЙ БРИТАНЕЦЬ ДЕН ЕВАНС ЗДОБУВАЄ ТИТУЛ У ВАШИНГТОНІ

У ніч з неділі на понеділок у Вашингтоні фінішував хардовий турнір ATP 500. Тріумфатором змагання став 33-річний британець Ден Еванс (№ 21 ATP) обігравший у фіналі в двох сетах представника Нідерландів Таллона Грікспора (№ 26 ATP) - 7:5, 6:3.

Тенісисти втретє зустрічалися на корті і у всіх матчах перевага була на боці представника Туманного Альбіону.

Для британського тенісиста титул у Вашингтоні став лише другим на турнірах ATP.

Що цікаво, з часів Джима Коннорса (1988), Еванс став самим віковим переможцем змагання у столиці Сполучених Штатів.