Леся Цуренко поступається першій ракетці світу на старті «Ролан Гаррос»

В понеділок, у другий ігровий день Відкритого чемпіонату Франції з тенісу, однією з перших у боротьбу за титул вступила українська тенісистка Леся Цуренко. У черговий раз, вже у першому раунді турніру Grand Slam, жереб визначив їй у суперниці першу ракетку світу. І якщо на Australian Open це була Ешлі Барті, то цього разу українка вийшла на корт проти польської тенісистки Іги Свьонтек. Їх поєдинок проходив на стадіоні імені Філіпа Шатріє.

На жаль Леся не змогла дати бій лідерці світового рейтингу та поступилась - 2:6, 0:6. Щоправда, варто зазначити, що Свьонтек зараз перебуває у фантастичній ігровій формі. Польська тенісистка виграла пять турнірів поспіль. Її поточна переможна серія складається з 29-и матчів.

Даяна Ястремська припиняє виступи в одиночному розряді «Ролан Гаррос»

Не змогла потішити українських вболівальників переможним стартом в основній сітці «Ролан Гаррос» Даяна Ястремська. Суперницею тенісистки була американка Елісон Ріск. 15 квітня дівчата вже мали нагоду зіграти між собою матч в рамках Кубку Біллі Джин Кінг. Тоді у напруженому поєдинку перемогу святкувала американка - 7:6(16), 7:5. Тож можна було сподіватись на реванш. Однак і цього разу Ріск виявилась майстернішою за свою суперницю - 6:3, 6:3.

У другому раунді американська тенісистка спробує перервати переможну ходу першої ракетки світу Іги Свьонтек.

Цікаві факти з історії «Ролан Гаррос»:

• Одним з атрибутів центральних кортів «Ролан Гаррос» тривалий час була  рожева герань. Однак з часом її колір почав дратувати когось із тогочасних зірок тенісу. Тож теперішня герань заквітла червоним кольором.
  • У 2010 році була зафіксована сама швидка подача в історії «Ролан Гаррос» - 240 км/год. Її автором був американець Тейлор Дент.
  • Наймолодшими переможцями турніру у 1981 році стали Андреа Джегер та Джиммі Еріас. Тенісисти виграли змагання в міксті у віці 15 років і 339 днів та 16 років і 296 днів відповідно.

Українці на кортах світу:

• Віталій Сачко завершив виступи на старті челенджера у італійській Віченці. У першому раунді українець поступився аргентинцю Ренцо Оліво - 3:6, 6:7(2). Водночас Олег Приходько здобув право стартувати в основній сітці турніру. У фіналі кваліфікації український тенісист переграв італійця Філіппо Бальді - 6:4, 6:4.
  • Олексій Крутих не зміг пробитись до основної сітки на турнірі серії Challenger у німецькому Тройсдорфі. Українець поступився японському тенісисту Сінтаро Мочізукі - 3:6, 5:7.