ЛЕСЯ ЦУРЕНКО ДЕКЛАСУЄ ЧЕМПІОНКУ US OPEN НА КОРТАХ «РОЛАН ГАРРОС».КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ПОБОРЕТЬСЯ ЗА ТИТУЛ НА ТУРНІРІ В ІТАЛІЇ

ЛЕСЯ ЦУРЕНКО ДЕКЛАСУЄ ЧЕМПІОНКУ US OPEN НА КОРТАХ «РОЛАН ГАРРОС»

На Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу в суботу були зіграні заключні матчі третього кола в одиночному розряді у жінок. У вечірній програмі українські вболівальники очікували на виступ Лесі Цуренко (№66 WTA). Суперницею 34-річної тенісистки була чемпіонка US Open 2019 канадійка Б’янка Андреєску (№42 WTA).

До радості вболівальників Леся впродовж 1 години і 3 хвилин просто змела опонентку з корту - 6:1, 6:1. Рахунок у очному заліку став 3-0 на користь українки.

Цуренко вдруге у кар'єрі вийшла до четвертого кола «Ролан Гаррос». У 2018 році українка вже після другого гейму припинила боротьбу у матчі з Гарбінє Мугурусою.

У ⅛ фіналу на Лесю очікує дворазова чемпіонка паризького мейджора перша ракетка світу Іга Cвьонтек.

КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ПОБОРЕТЬСЯ ЗА ТИТУЛ НА ТУРНІРІ В ІТАЛІЇ

У суботу в італійському місті Брешія стали відомі імена тенісисток, які сьогодні розіграють між собою титул. Першою фіналісткою стала українка Катаріна Завацька (№218 WTA). Вчора наша співвітчизниця обіграла аргентинку Хулію Рієру (№150 WTA) - 6:4, 6:3.

Нагадаємо, для Катаріни це буде другий фінал у сезоні. 23 квітня українка поступилась у вирішальному матчі на турнірі в Санта Маргеріта ді Пула француженці Сарі Цакаревіч.

Востаннє Завацька вигравала титул у липні 2019 року на 100-тисячнику в Контрексевілі (Ейкері У. - 6:4, 6:4).

Суперницею українки у фінальному матчі буде білоруска Юлія Гатовка (№263 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

Відкритий чемпіонат Франції з тенісу. Грунт. Мікст. ⅛ фіналу. Кіченок Л. / Ебден М. – Мухаммад Е. / Гласспул Л. - 5:7, 3:6. Пари. 1/16 фіналу. Корне А. / Паррі Д. - Кіченок Л. / Остапенко Є. - 7:5, 6:1.

ITF. Куршумлійська Баня. Пари. Грунт. Фінал. Мейці Гуо / Шепа І. - Беднаж З. / Єсипчук Д. - 6:7(4), 6:4, 8:10.

ITF. Куршумлійська Баня. Пари. Грунт. Фінал. Карбоні Л. / Ужиловський В. - Леоненко А. / Згіровскій А. - 6:4, 5:7, 10:5.

ITF. Тройсдорф. Грунт. ½ фіналу. Соболєва А. (№542 WTA) - Кул К. (№798 WTA) - 5:7, 5:7.