Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

КОСТЮК ОБІГРУЄ ПЕРШУ РАКЕТКУ СВІТУ У ПАРНОМУ РОЗРЯДІ НА СТАРТІ ПРЕСТИЖНОГО ТУРНІРУ В ОАЕ

 

 

КОСТЮК ОБІГРУЄ ПЕРШУ РАКЕТКУ СВІТУ У ПАРНОМУ РОЗРЯДІ НА СТАРТІ ПРЕСТИЖНОГО ТУРНІРУ В ОАЕ

Українська тенісистка Марта Костюк (№21 WTA) успішно подолала перший раунд на хардовому турнірі WTA 1000 у Дубаї. У 1/32 фіналу українка впевнено переграла Катержину Сінякову (№58 WTA) з Чехії - 6:3, 6:4.

Матч тривав 1 годину і 19 хвилин.

Це була перша очна зустріч дівчат.

Нагадаємо, чеська тенісистка займає перший рядок рейтингу WTA у парному розряді і є минулорічною переможницею змагання в дуеті із Сторм Хантер.

Суперницею Марти у другому раунді буде чемпіонка Australian Open 2020 Софія Кенін.

 

 

 

 

ПРИКРА ПОРАЗКА КАЛІНІНОЇ НА СТАРТІ ТУРНІРУ В ДУБАЇ

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№51 WTA) зазнала невдачі у стартовому раунді хардового турніру WTA 1000 у Дубаї. У 1/32 фіналу українка в напруженому трисетовому протистоянні програла «нейтралці» Вікторії Азаренка - 6:2, 6:7 (4:7), 4:6.

Гра тривала 2 години і 55 хвилин.

Це була друга очна зустріч дівчат. Вперше турнірні шляхи тенісисток перетнулись у 2023 році в Аделаїді. Обидва рази перемога була за білорускою.

Впродовж матчу Ангеліна мала не одну нагоду вийти переможницею цієї дуелі. У другій партії українка вела з брейком 5:2, а згодом на тай-брейку 4:2. Однак змарнувала обидві можливості. На початку вирішального сету Калініна двічі відібрала подачу у суперниці, але вкотре не реалізувала перевагу у рахунку.

У 1/16 фіналу Азаренка гратиме з другою ракеткою світу Ігою Свьонтек.

 

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!