КОКО ГОФФ ТРІУМФУЄ У ФІНАЛІ US OPEN. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

КОКО ГОФФ ТРІУМФУЄ У ФІНАЛІ US OPEN

В ніч на неділю на Відкритому чемпіонаті США визначилась переможниця в одиночному розряді серед жінок. У вирішальному матчі за титул зустрілись американка Коко Гофф (№6 WTA) та Аріна Сабаленка (№2 WTA).

Напружений поєдинок тривав 2 години і 6 хвилин та завершився вольовою перемогою 19-річної американки - 2:6, 6:3, 6:2.

Це була шоста очна зустріч тенісисток на корті. Перевага на боці Гофф - 4-2..

Зазначимо, на поточний момент переможна серія американки сягнула 12 матчів. А загалом після Вімблдону Коко провела 19 зустрічей програвши за цей період лише одного разу - своїй співвітчизниці Джессіці Пегулі у ¼ фіналу на турнірі в Монреалі.

З урахуванням щойно виграного трофею в активі американської тенісистки шість титулів. Чотири з них здобуті у цьому сезоні.

За підсумками US Open Гофф посяде третю позицію у світовому рейтингу. А ось на вершині Олімпу теж відбудуться зміни. Іга Свйонтек поступиться насиженим місцем Аріні Сабаленка.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 500. Сан-Дієго. Хард. Кваліфікація. Півфінали. Френх М. (№77 WTA) - Стародубцева Ю. (№202 WTA) - 6:1, 6:3.

WTA 250. Осака. Хард. Кваліфікація. Півфінали. Володько К. (№277 WTA) - Хосогі С. (№235 WTA) - 6:3, 6:1. Фінал. Райна А. (№189 WTA) - Володько К. (№277 WTA) - 2:1. Відмова - Володько К.