Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Катерина Байндль впевнено долає перше коло на турнірі у Варшаві. Ілля Марченко завершує виступи у другому раунді турніру.

Катерина Байндль впевнено долає перше коло на турнірі у Варшаві

У середу в столиці Польщі Варшаві були зіграні заключні матчі першого раунду грунтового турніру серії WTA 250. Українська тенісистка Катерина Байндль (№190 WTA) дограла відкладений матч проти Марини Заневської з Бельгії. Рахунок протистояння 6:3, 6:3.

Суперниця української тенісистки по другому раунду визначилась у поєдинку Сари Еррані (№127 WTA) та Аранчі Рус (№75 WTA). Матч тривав 2 години і 30 хвилин та закінчився на користь 35-річної італійки - 6:1, 5:7, 6:4.

У третій партії Еррані вела в рахунку 5:0. Однак примудрилась програти поспіль чотири гейми. Тенісистка з Нідерландів мала шанс зрівняти рахунок у матчі. Рус була попереду у 10 геймі 40:0, але врешті не змогла взяти свою подачу.

Ілля Марченко завершує виступи у другому раунді турніру в Сеговії

На Піренеях триває турнір серії Challenger Open Castilla y Leon. Вчора були зіграні матчі другого раунду. Свій поєдинок провів Ілля Марченко. Його суперником був зімбабвієць Бенджамін Лок. Напружена боротьба тривала  2 години і 37 хвилин та закінчилась на користь суперника - 6:7 (6:8), 6:2, 3:6.

Наприкінці першого сету, на тай-брейку, Ілля змарнував шанс виграти партію не реалізувавши сетбол.

У наступному раунді кривдник українського тенісиста поміряється силами з другим номером посіву французом Констаном Лестьєнном.

Українці на кортах світу:

• Олександр Белінський (№1401 ATP) програв стартову зустріч на турнірі в Бакеу.  Суперником українця був сьомий сіяний росіянин Богдан Бобров (№467 ATP) - 6:1, 3:6, 4:6.
  • Валерія Страхова (№402 WTA) з перемоги розпочала виступи на турнірі в Хорбі (Німеччина). У першому раунді українка здолала французьку тенісистку Аліс Раме (№398 WTA) - 6:3, 6:2.