Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ПРОДОВЖУЄ СВОЮ ПЕРЕМОЖНУ СЕРІЮ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ПРОДОВЖУЄ СВОЮ ПЕРЕМОЖНУ СЕРІЮ

Українська тенісистка Катаріна Завацька (№169 WTA) розпочала змагальний шлях на хардовому турнірі WTA 250 Jasmin Open Monastir. У стартовому матчі українка змагалась з грекинею Деспіною Папаміхаїл (№207 WTA). Попри програш стартового сету Катаріна виборола непросту перемогу - 3:6, 6:2, 6:4.

Гра тривала 2 години і 31 хвилину.

Це була третя зустріч тенісисток. Рахунок 2-1 на користь українки.

У вирішальному матчі за місце в основі Катаріна зіграє проти сербки Наталії Стевановіч (№189 WTA).

ФІНАЛ У КИТАЙСЬКОМУ ЧЖЕНЧЖОУ БЕЗ ЕРЕФІЙКИ

У суботу визначились фіналістки хардового турніру WTA 500 у Чженчжоу. У вирішальному матчі за титул зіграють Барбора Крейчікова (№12 WTA) з Чехії та господарка кортів Чжен Ціньвень  (№24 WTA).

Обидві досить легко виграли свої півфінальні матчі. Так чеська тенісистка за 1 годину і 27 хвилин відправила пакувати валізи Дарію Касаткіну (№12 WTA) - 6:3, 6:0, а китаянка не залишила шансів італійці Ясміне Паоліні  (№31 WTA) - 6:2, 6:3.

Зазначимо, для Крейчікової і Чжен Ціньвень це буде перше очне протистояння.

Нагадаємо, Барбора у поточному сезоні вигравала турніри в Дубаї і Сан-Дієго, а її опонентка здобула трофей у Палермо.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 250. Клуж-Напока. Хард (indoor). Кваліфікація. Півфінали. Попа М. С. (№581 WTA) - Соболєва А. (№325 WTA) - 2:6, 6:2, 4:6.

ATP 250. Стокгольм. Хард (indoor). Кваліфікація. Півфінали. Котов П. (№103 ATP) - Сачко В. (№161 ATP) - 6:4, 7:6(4).

ATP Challenger. Братислава. Хард (indoor). Пари. Фінал. Нараянасвамі Ш. / Бегеманн А. - Голубєв А. / Молчанов Д. - 6:3, 5:7, 10:8.

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. ½ фіналу. Кастаньйола Л. (№697 ATP) - Урсу В. (№1019 ATP) - 3:6, 6:3, 3:6.

ITF. Тавіра. Хард. Пари. Фінал. Фарія Ж. / Роша У. - Піхлер Д. / Брайнін О. - 6:3, 6:1.

ITF. Телаві. Грунт. Пари. Фінал. Думітру А. / Йонел Н. Д. - Белінський В. / Шніцар І. - 3:6, 0:6.

ITF. Ранчо Санта-Фе. Хард. ½  фіналу. Стародубцева Ю. (№202 WTA) - Жангсу Хан (№969 WTA) - 6:3, 6:4.