Катаріна Завацька долає другий раунд на турнірі в Італії. Українці на кортах світу:

Перша ракетка світу долає китайський бар'єр на шляху до чвертьфіналу на турнірі в Німеччині

У четвер були зіграні завершальні матчі другого кола на грунтовому турнірі WTA 500 у Штутгарті.

Cвій перший матч провела перша ракетка світу Іга Свьонтек. Суперницею польської тенісистки була китаянка Чжен Цінь Вень (№25 WTA).

Матч тривав 1 годину і 27 хвилин та завершився переконливою перемогою лідерки світового рейтингу - 6:1, 6:4. Загалом це була третя очна дуель тенісисток. Рахунок 3-0 на користь Іги.

Наступний матч Свьонтек проведе проти Кароліни Плішкової (№17 WTA).

Катаріна Завацька долає другий раунд на турнірі в Італії

У італійському Санта-Маргеріта-ді-Пула триває грунтовий 25-тисячник FORTEVILLAGE ITF TROPHY. Вчора були зіграні матчі другого раунду змагань. В одному з них надії українських вболівальників були пов'язані з Катаріною Завацькою (№262 WTA). Її суперницею була болгарка Гергана Топалова (№312 WTA).

Катаріна впевнено провела матч перемігши - 6:2, 6:3. Гра тривала 1 годину і 27 хвилин.

У ¼ фіналу Завацька вийде на корт проти першої сіяної росіянки Єкатєріни Макарової (№202 WTA).

Українці на кортах світу:

ITF. Анталія. Пари. Грунт. ⅛ фіналу. Белінський В. (№588 ATP) - Мілев Я. (№650 ATP) - 5:7, 6:1, 6:4.

ITF. Тельде. Грунт. ⅛ фіналу. Гаубас В. (№598 ATP) - Кравченко Г. (№574 ATP) - 7:5, 7:6(1).

ITF. Зефіргіллс. Грунт. ⅛ фіналу. Кудашова Д. (№395 WTA) - Стародубцева Ю. (№617 WTA) - 5:7, 2:6. Познихиренко Г. (№718 WTA)  - Чанг Х. (№387 WTA)  - 3:6, 6:4, 3:6.

ITF. Спліт. Грунт. ⅛ фіналу. Білєшко Д. (№932 ATP) - Ваншельбойм Е. (№468 ATP) - 0:6, 2:6.

ITF. Спліт. Пари. Грунт. ⅛ фіналу. Купчіч Я. / Премал М. - Тейлор А. / Ваншельбойм Е. - 2:6, 2:6. Кременчуцький І. / Матвієвичі Є.- Дімітрієвіч Я. / Ковач Т. - 3:6, 7:6(6), 10:6.