Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Канадсько-російський трилер на кортах Australian Open. Австралійський фінал на кортах Мельбурна.

Канадсько-російський трилер на кортах Australian Open

Один із самих видовищних матчів турніру зіграли вчора канадієць Фелікс Оже Альяссім і росіянин Даніїл Медвєдєв. Поєдинок тримав у напрузі глядачів впродовж 4 годин і 42 хвилин. Здавалось, що за рахунку 2:0 по сетам на користь Оже Альяссіма гряде ще одна гучна сенсація. До честі росіянина, Медвєдєв зміг відігратись. У четвертому сеті в 10 геймі його суперник мав шанс завершити поєдинок одним точним ударом. Однак канадієць не реалізував матчбол на подачі російського тенісиста. У підсумку 6:7(4), 3:6, 7:6(2), 7:5, 6:4 на користь Медвєдєва.

Це була четверта зустріч тенісистів на корті та ще жодного разу Оже Альяссіму не вдалось здолати росіянина.

Австралійський фінал на кортах Мельбурна

На радість австралійським вболівальникам один з фіналів Australian Open буде складений виключно з місцевих тенісистів. Про це стало відомо сьогодні після півфінальних матчів у чоловічому парному розряді.

Не обійшлось без сенсації. Її авторами стали Меттью Ебден і Макс П’юрселл. Австралійський дует обіграв сіяних на турнірі другими Раджива Рема (США) та Джо Солсбері (Велика Британія) - 6:3, 7:6(9). У другому сеті, на тай-брейку фаворити протистояння мали шанси зрівняти рахунок по партіям. Однак у вирішальний момент схибили не реалізувавши чотири сетболи.

У другому півфіналі перемогу святкували Нік Кірьос та Танасі Коккінакіс. Австралійці обіграли тандем у складі іспанця Марселя Гранольєрса та аргентинця Орасіо Себальоса - 7:6(4), 6:4.

Нагадаємо, Кірьос та Коккінакіс отримали від організаторів Australian Open вайлд-кард.