Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

КАЛІНІНА ВПЕВНЕНО ДОЛАЄ СТАРТОВИЙ РАУНД КВАЛІФІКАЦІЇ НА ТУРНІРІ В БРИТАНІЇ

У понеділок, 24 червня, у місті Істборн стартує трав'яний турнір WTA 500 Rothesay International. Однак для Ангеліни Калініної (№47 WTA) змагальний шлях на кортах Devonshire Park Lawn Tennis Club розпочався в суботу із стадії кваліфікації.

У півфіналі відбору жереб звів українку з 28-річною британкою Сарою Бет Грей (№358 WTA). Поєдинок тривав 55 хвилин та завершився на користь Калініної - 6:1, 6:3.

Це була друга очна зустріч дівчат. Обидві виграла Ангеліна.

У вирішальному матчі за місце в основі українська тенісистка побореться з американкою Лорен Девіс (№286 WTA), яка залишила за бортом змагань німкеню Лауру Зігемунд (№71 WTA) - 6:4, 6:4.

Нагадаємо, минулого року в Істборні Ангеліна вже у стартовому раунді розгромно програла Дарії Касаткіной - 3:6, 1:6.

ВИЗНАЧИЛИСЬ ФІНАЛІСТКИ ТУРНІРУ У БІРМІНГЕМІ

У субботу визначились фіналістки на трав'яному турнірі WTA 250 у Бірмінгемі. Вперше, з листопада 2023 року, шанс виграти трофей виборола австралійка Айла Томляновіч (на фото; №190 WTA). У ½ фіналу представниця Зеленого континенту у двох сетах довела свою перевагу над Анастасією Потаповою (№36 WTA) - 7:6(5), 6:4.

Це була четверта очна зустріч дівчат. Рахунок 3-1 на користь австралійської тенісистки.

Другою фіналісткою стала Юлія Путінцева (№41 WTA) з Казахстану, яка переграла італійку Елізабетту Коччаретто (№44 WTA) - 6:2, 6:2.