Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Калініна перемагає Ястремську на турнірі в ОАЕ. Кіченок та Остапенко чвертьфіналістки.

Ангеліна Калініна здобуває вольову перемогу в українському дербі на турнірі в ОАЕ

Третій ігровий день на турнірі серії WTA 1000 в Дубаї розпочався українським протистоянням. На корт вийшли Ангеліна Калініна (№33 WTA) та Даяна Ястремська (№122 WTA). Напружений поєдинок тривав 2 години і 21 хвилину.

Попри поразку у першому сеті перемогу у матчі виборола перша ракетка України - 5:7, 6:2, 6:3.

Зазначимо, у першій партії Калініна вела в рахунку 5:4 і подавала на сет. Впродовж десятого гейму Ангеліна не змогла реалізувати сетбол.

Загалом це була друга очна дуель тенісисток і вдруге перемогу святкувала Калініна.

Свій наступний поєдинок переможниця проведе сьогодні проти Кароліни Плішкової з Чехії (№18 WTA).

Кіченок та Остапенко чвертьфіналістки турніру в ОАЕ

У вівторок на турнірі серії WTA 1000 в Дубаї були зіграні матчі другого раунду у парному розряді. Свій перший поєдинок провели сіяні під другим номером Людмила Кіченок та Єлєна Остапенко. Їх суперницями були екс-перша пара світу Тімеа Бабош / Крістіна Младеновіч (Угорщина / Франція).

Поєдинок тривав 1 годину і 25 хвилин та завершився на користь україно-латиського тандему - 6:1, 7:6(4).

Свою наступну гру тенісистки проведуть проти переможців матчу Ян Чжаосюань / Вєра Звонарьова – Сюко Аояма / Макото Ніномія.

Українці на кортах світу:

WTA 1000. Дубай. Хард. 1/16 фіналу. Бенчіч Б. (№9 WTA) - Костюк М. (№55 WTA) - 6:7(7), 7:6(5), 6:4.

WTA 250. Меріда. Хард. 1/16 фіналу. Цуренко Л. (№100 WTA) - Сінякова К. (№47 WTA) - 5:7, відмова Цуренко.

ITF. Нейплс. Грунт. 1/16 фіналу. Белінський В. (№623 ATP) - Ойос Франко А. (№811 ATP) - 6:2, 6:0.

ITF. Манакор. Хард. ⅛ фіналу. Гонсалес Енсінас М. (№630 WTA) - Олійникова О. (№676 WTA) - 6:3, 7:5.

ITF. Суон Хілл. Трава. ⅛ фіналу. Ханатані Н. / Закарлюк М. - Ерджан М. / Сміт А. - 1:6, 3:6.

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. ⅛ фіналу. Чженг Ю. / Сон Ч. Х. - Лі Д. Х. / Ужиловський В. - 7:6(4), 6:3.