ІЗРАЇЛЬ - УКРАЇНА - 2:0 ЗА ПІДСУМКАМИ ПЕРШОГО ІГРОВОГО ДНЯ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ІЗРАЇЛЬ - УКРАЇНА - 2:0 ЗА ПІДСУМКАМИ ПЕРШОГО ІГРОВОГО ДНЯ

Невдало завершився перший ігровий для збірної України у матчевій зустрічі проти Ізраїлю в рамках Першої Світової групи Кубка Девіса.

Першими на хардові корти Тенісної академії Деметріса Геродоту у Ларнаці (Кіпр) вийшли Олександр Овчаренко (№416 ATP) та Ішай Оліель (№463 АТР). Попри суху перемогу у першому сеті українець поступився - 6:0, 4:6, 4:6.

Це була перша очна зустріч суперників.

Зазначимо, у вирішальній партії у українського тенісиста виникли проблеми з великим пальцем правої руки.

Зрівнювати рахунок у матчі вийшов Віталій Сачко (№386 ATP). Йому протистояв Даніель Цукерман (№508 АТР). Несподівано для багатьох лідер української збірної зазнав розгромної поразки - 2:6, 2:6.

Ізраїльський тенісист зрівняв рахунок у особистому заліку - 1-1. Нагадаємо, минулого року на хардовому турнірі в Ліллі рахунок був діаметрально протилежний - 6:1, 6:2 на користь українця.

Суботная програма розпочнеться парною зустріччю Даніель Цукерман / Рой Степанов - Ілля Білобородько / Олексій Крутих. Тільки перемога дозволить українцям продовжити боротьбу у матчі.

СТАРОДУБЦЕВА ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ НА ЧВЕРТЬФІНАЛЬНІЙ СТАДІЇ ТУРНІРУ WTA 250 У ТУНІСІ

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (№130 WTA) не змогла пробитись до півфіналу на хардовому турнірі WTA 250 у Монастірі (Туніс). У ¼ фіналу українка поступилась британці Сонай Картал (№151 WTA) - 6:7 (4:7), 2:6.

Матч тривав 1 годину та 50 хвилин.

Зазначимо, під кінець першої партії Юлію почало турбувати ліве стегно і їй довелось накласти тейп на ногу.

Це була друга очна зустріч дівчат. Рахунок став рівний - 1-1. Нагадаємо, менше місяця тому турнірні шляхи тенісисток перетнулись у фіналі кваліфікації US Open. Тоді Юлія перемогла - 2:6, 6:3, 6:3.

У півфіналі переможниця зіграє проти Єви Лис (№126 WTA) з Німеччини.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Діжон. Грунт. ½ фіналу. Подрез В. (№451 WTA) - Сіротт А. (№1225 WTA) - 6:1, 6:1.

ITF. Ле-Небур. Хард. ⅛ фіналу. Снігур Д. (№123 WTA) - Андріанжафітрімо Т. (№429 WTA) - 4:6, 6:2, 3:6.

ITF. Куршумлійська Баня. Грунт. Жінки. Пари. ¼ фіналу. Аватанео С. / Ортенці Б. - Божика С. / Єсипчук Д. - 6:7(5), 2:6.