Ілля Марченко відмовився потиснути руку російському тенісисту на турнірі в Сеговії

У понеділок на Піренейському півострові стартував хардовий турнір серії Challenger Open Castilla y Leon. Призовий фонд змагання у Сеговії складає €67,960. У свій час його переможцями ставали легендарний Рафаель Надаль (2003) та Хуан Мартін дель Потро (2006).

Приємні спогади пов'язані з цим турніром у Сергія Стаховського. У 2008 році українець здобув тут титул обігравши в фіналі бразильця Тьяго Алвеса - 7:5, 7:6(4).

Цього року участь у турнірі бере Ілля Марченко. У першому раунді волею жеребу українець отримав у суперники росіянина Андрєя Кузнєцова. Не дивлячись на поразку у першому сеті наш співвітчизник продемонстрував волю до перемоги і врешті схилив шальки терезів на свою користь. Підсумковий рахунок зустрічі - 6:7(4), 6:1, 6:3.

Після гри Ілля відмовився від традиційного рукостискання із суперником. Подякувавши арбітру за суддівство українець відразу попрямував до своїх речей.

У другому колі Марченко зіграє з переможцем матчу Алтуг Джелікбілек - Бенджамін Лок.

Віталій Сачко не скористався другим шансом на турнірі в Кіцбюелі

25 липня у курортному містечку Кіцбюель розпочався грунтовий турнір серії ATP 250 Generali Open. На жаль відразу кілька топових тенісистів знялись перед стартом змагання, що проводиться у мальовничому Тіролі. Серед них діючий володар титулу норвежець Каспер Рууд. Саме завдяки цьому, попри поразку у кваліфікації, до основного раунду змагань потрапив український тенісист Віталій Сачко.

У матчі першого кола основи українець, отримавши статус лакі-лузера, провів поєдинок проти серба Душана Лайовича (№80 ATP). Віталій на рівних боровся зі своїм суперником незважаючи на те, що сербський тенісист був фаворитом протистояння. У другому сеті Сачко мав нагоду вибороти сет, однак не реалізував сетбол на подачі Лайовича. Як підсумок - 4:6, 6:7 (5:7) на користь суперника.