ІГА СВЙОНТЕК ВТРЕТЄ ВИБОРЮЄ ТИТУЛ. МАРЧЕНКО ПРОГРАЄ ФІНАЛ.

ІГА СВЙОНТЕК ВТРЕТЄ ВИБОРЮЄ ТИТУЛ НА СУПЕРТУРНІРІ У РИМІ

Польська тенісистк Іга Свйонтек впевнено підтвердила свій статус першої ракетки світу. У вирішальному матчі за титул на турнірі WTA 1000 у Римі тенісистка легко здолала Аріну Сабаленка - 6:2, 6:3.

Гра тривала 1 годину і 30 хвилин.

Загалом це вже 11 раз перетнулись змагальні шляхи дівчат на турнірах під егідою WTA. Беззаперечна перевага на боці Іги - 8-3.

Для польської тенісистки це 21 титул в кар'єрі і третій здобути на кортах Риму (2021, 2022, 2024).

Після другого поспіль виграного титулу Іга ще більше зміцнила своє становище у світовому рейтингу. В активі польки 11695 залікових очок. Сабаленка відстає на 3557 пунктів.

ІЛЛЯ МАРЧЕНКО ПРОГРАЄ ФІНАЛ ЧЕЛЕНДЖЕРА В ТАЙБЕЇ

Український тенісист Ілля Марченко (№242 ATP) не зміг завоювати титул на хардовому турнірі в Тайбеї. У вирішальному матчі за титул українець програв австралійцю Адаму Волтону (№111 ATP) - 6:3, 2:6, 6:7(3).

Фінальне протистояння тривало 2 години і 40 хвилин.

Це було друга очна зустріч тенісистів. Рахунок став рівний.

Нагадаємо, вперше турнірі шляхи Марченка і Волтона перетнулись минулоріч, у чвертьфіналі челенджера у Гамбурзі. Тоді Ілля переграв свого суперника вигравши згодом ці змагання.

Попри поразку український тенісист підніметься на 220-е місце у світовому рейтингу.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА 18 ТРАВНЯ:

ATP 1000. Рим. Грунт. Пари. ½ фіналу. Аревало М. / Павіч М. - Болеллі С. / Вавассорі А. - 6:2, 7:6(5). Гранольєрс М. / Себальос О. - Бублік А. / Шелтон Б. - 6:4, 6:4.

WTA 125. Парма. Грунт. Фінал. Шериф М. (№80 WTA) - Шмідлова А. К. (№67 WTA) - 5:7, 6:2, 4:6.

WTA 125. Париж. Грунт. ½ фіналу. Шнайдер Д. (№62 WTA) - Грачова В. (№88 WTA) - 6:4, 6:2. Наварро Е. (№22 WTA) - Русе Г. (№148 WTA) - 6:0, 6:2.