Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Іга Свьонтек домінує на кортах Риму. Дар’я Снігур у півфіналі тенісного турніру в Сен-Годан

Іга Свьонтек домінує на кортах Риму

Польська тенісистка Іга Свьонтек здобула чергову перемогу на тенісному турнірі серії WTA 1000 у столиці Італії. Вчора перша ракетка світу змагалася на корті з канадійкою Б’янкою Андреєску. Запекла боротьба у першій партії тривала 1 годину і 10 хвилин. Лише на тай-брейку Свьонтек змогла зламати опір суперниці - 7:6(2).

У другому сеті все стало на свої місця. Гра у Андреєску розладналась і вона всуху програла партію - 0:6.

Сьогодні Іга Свьонтек спробує продовжити свою переможну серію. Її суперницею у півфіналі турніру буде білоруска Аріна Сабаленко. В цьому році тенісистки двічі зустрічалися між собою. Обидва рази перемогу святкувала польська спортсменка.

Другу пару півфіналісток склали Онс Жабер та Дарія Касаткіна.

Дар’я Снігур у півфіналі тенісного турніру в Сен-Годан

На півдні Франції, у муніципалітеті Сен-Годан, триває жіночий тенісний турнір серії ITF. Вчора були зіграні матчі чвертьфінальної стадії. В одному з поєдинків путівку до півфіналу виборювала Дар’я Снігур. Суперницею української тенісистки була білоруска Юлія Гатовка (№213 WTA). Матч тривав 1 годину і 13 хвилин та закінчився перемогою Дар’ї - 7:6 (3), 6:2.

Варто зазначити, що українська тенісистка була змушена постійно відіграватись впродовж першої партії. Її суперниця двічі вела в рахунку 3:0 та 5:3. Однак Снігур вдалось перевести гру на тай-брейк і врешті вирвати перемогу у першому сеті.

Сьогодні в Сен-Годан будуть зіграні півфінали. Дар’я гратиме проти лідера посіву швейцарки Ілени Ін-Альбон (№136 WTA).

Українці на кортах світу:

• Українська тенісистка Владлена Бокова стала півфіналісткою турніру серії ITF у Каїрі. Вчора вона здолала француженку Осеан Бабель - 7:5, 7:5. Суперницею українки у півфіналі буде 18-річна німкеня Нома Акуге Ноха.