Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Георгій Кравченко перемагає на старті турніру в Шарм-еш-Шейху. Визначено перших чвертьфіналісток на турнірі у Санкт-Петербурзі.

Георгій Кравченко перемагає на старті турніру в Шарм-еш-Шейху

В Шарм-еш-Шейху триває тенісний турнір серії ITF з призовим фондом  25 тисяч доларів. Серед учасників відразу кілька українських спортсменів.

На жаль Ілля Білобородько (№688 ATP) не зміг здолати перший раунд. Українець поступився лідеру посіву чеху Лукашу Росолу (№274 ATP) - 4:6, 4:6.

До другого кола змагань пробився Георгій Кравченко. У трьох сетах український тенісист переміг представника Гонконгу Вон Хон Кіта (№1072 ATP) - 4:6, 7:5, 6:1.

Наступним суперником Георгія стане Роберт Штромбахс (№751 ATP) з Латвії.

У жіночій сітці змагань матчем проти словенки Даліли Якупович повинна була стартувати Дар’я Лопатецька. Однак вона знялась з турніру.

Успішний старт Енді Маррея на турнірі в Роттердамі

Цього тижня в Роттердамі проходить тенісний турнір серії ATP 500 ABN Amro World Tennis Tournament. Призовий фонд змагання складає €1,208,315. Список сіяних очолюють Стефанос Ціціпас та Андрєй Рубльов.

У середу на турнірі було зіграно матчі першого та другого кола. Зокрема, шотландець Енді Маррей (№95 ATP) у стартовому поєдинку здолав тріумфатора турніру в Монпельє казаха Александра Бубліка (№31 ATP) - 7:6(6), 6:4. Вже сьогодні на переможця очікує важкий поєдинок проти канадійця Фелікса Оже Альяссіма.

До чвертьфіналу пробився британець Кемерон Норрі. У матчі другого кола він переміг росіянина Карена Хачанова - 6:4, 7:6(5).

Не зміг подолати перший раунду турніру у Роттердамі півфіналіст Монпельє Філіп Країнович. Сербський тенісист поступився угорцю Мартону Фучовічу - 6:3, 3:6, 2:6.

Визначено перших чвертьфіналісток на турнірі у Санкт-Петербурзі

В Санкт-Петербурзі  триває жіночий тенісний турнір St. Petersburg Ladies Trophy. Вчора визначились перші пари чвертьфіналісток. Сіяна на турнірі під першим номером гречанка Марія Саккарі (№7 WTA) без проблем здолала останню росіянку у сітці змагань Єкатеріну Александрову (№43 WTA) - 6:2, 6:4.

ЇЇ суперницею на чвертьфінальній стадії стала бельгійка Елізе Мертенс. Остання у трьох сетах зламала спротив хорватки Петри Мартич - 6:4, 3:6, 6:2.

Пробилась до чвертьфіналу естонка Анетт Контавейт. Вона була сильніше за румунку Сорану Кирстя - 6:4, 7:5.