Ганна Позніхіренко переможець турніру ITF у Туреччині. Фіналістка Australian Open 2021 не зіграє в Мельбурні у новому році.

Ганна Позніхіренко переможець турніру ITF у Туреччині

У неділю в Анталії фінішував жіночий тенісний турнір серії ITF з призовим фондом $ 15000. У фіналі змагань Ганна Позніхіренко (№475 WTA) перемогла росіянку Дар'ю Лодікову (№701 WTA)- 7:5, 6:1.

Для української тенісистки титул в Анталії став першим в році, що минає.

Андрєй Рубльов переможець виставкового турніру в Абу-Дабі

В минулу суботу в Абу-Дабі завершився виставковий турнір Mubadala World Tennis Championship. У матчі за третє місце Рафаель Надаль поступився канадцю Денісу Шаповалову - 7:6, 3:6, 6:10. Під час поєдинку екс-перша ракетка світу зазнав ушкодження, однак дограв матч.

За словами Надаля, попри велике бажання він не впевнений на 100 відсотків, що зможе зіграти на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Переможцем турніру став Андрєй Рубльов. У фіналі росіянин за 1 годину і 36 хвилин обіграв шотландця Енді Маррея - 6:4, 7:6(2).

Домінік Тім не зіграє на ATP Cup

Екс-третя ракетка світу Домінік Тім пропустить ATP Cup. Австрійський тенісист захворів перебуваючи в Дубаї. На щастя для спортсмена тест на коронавірус дав негативний результат.

Через хворобу Тім не зміг взяти участь у Mubadala World Tennis Championship. Спортсмен не тренувався впродовж тижня. Щоб убезпечити себе від ризику отримати нову травму команда прийняла рішення повернутись на батьківщину.

Фіналістка Australian Open 2021 не зіграє в Мельбурні у новому році

Американка Дженніфер Брейді все ж не зможе зіграти на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу. Спортсменка не до кінця залікувала травму отриману в Цинциннаті у серпні цього року. Під час турніру Брейді не змогла дограти поєдинок другого кола проти представниці Латвії Єлени Остапенко. Американка припинила боротьбу за рахунку 7:6(2), 4:5.

Місце Брейді в основній сітці змагань займе китаянка Цян Ван.

Нагадаємо, американська тенісистка фіналіст Australian Open 2021. У фіналі Брейді поступилась японці Наомі Осаці - 4:6, 3:6.