Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Фіаско Джоковича на кортах Монте-Карло

Перша ракетка світу Новак Джокович поступився британцю Даніелю Евансу 4-6, 5-7 у третьому колі “Мастерса”, що цього тижня проходить в Монте-Карло. Це була перша очна зустріч тенісистів. Матч тривав 2 години і 8 хвилин.

Неприємний дзвіночок залунав вже на старті першого сету коли  Джокович програв поспіль дві свої подачі. Британець повів у рахунку 3-0. У четвертому геймі сербові вдалось з другої спроби реалізувати брейк-пойнт. Надалі Джокович мав чудову нагоду зрівняти рахунок, відібравши у британця наступну подачу, але не реалізував чергові два брейк-пойнти. Паритет наступив у восьмому геймі. Здавалось, що Новак ось-ось візьметься до справи. Але серб програє свою подачу і Еванс здобуває перемогу у першому сеті.

На старті другого сету Джокович повів у рахунку 3-0, взявши подачу суперника. Але Новаку не вдалось втримати перевагу і Еванс зрівняв рахунок – 3-3. У десятому геймі Джокович мав шанс виграти сет але британець відігрався. Переламний момент стався вже наступного гейму. Новак не втримав свою подачу і Еванс, врешті, доводить матч до переможного завершення.

У чвертьфіналі британець зіграє з 11-м сіяним бельгійцем Давидом Гоффеном.

Впевнено крокує турнірною сіткою третя ракетка світу іспанець Рафаель Надаль. В третьому раунді йому знадобилось меньше години, щоб довести свою перевагу над болгарином Григором Димитровим – 6-1, 6-1.

Tennis Europe Junior Tour:

23 APRIL CUP. Анталія. 10.04.2021 – 18.04.2021. U12. Категорія: 1.

2-е коло. Артем Семенов (Рос) – Артем Дмитренко (Укр) – 5-7, 3-6.

Радмила Рахматуллина (Рос) – Марія Ткаленко (Укр) – 2-6, 6-0, 7-5.

PECIN MEMORIJAL. Панчево. 10.04.2021 – 18.04.2021. U16. Категорія: 2

¼ фіналу. Анастасія Фірман – Кьяра Єролімов (Хор) - 6-7(5), 6-3, 3-6.

Турніри ФТУ:

Всеукраїнські відбіркові змагання U16 (12.04.2021 - 18.04.2021)        Категорія: A. Ірпінь

¼ фіналу. Жінки. Коваленко С. - Труш Є. - 6-3, 6-2. Рогова Д. - Смолінська Д. - 3-6, 6-2, 6-4. Ємшанова М. - Шиманська С. - медична відмова. Мокринська А. - Чернякова А. - 6-4, 2-6, 2-6.

¼ фіналу. Чоловіки. Мантач К. - Аксьонов К. - 3-6, 0-3 мед. відмова. Давидов Н. - Височенко О. - 6-0, 6-0. Ковальов М. - Колядинський С. - 7-5, 4-6, 1-6. Заїкін А. - Колесниченко О. - 7-6(1), 6-0.