Фаворити залишають турнір. Стефанос Ціціпас у чвертьфіналі Australian Open.

Фаворити залишають турнір

Ні дня без сенсацій у жіночій сітці Australian Open. Цього разу змагання завершились для другої ракетки світу Аріни Сабаленко. Білоруська тенісистка програла у четвертому колі Відкритого чемпіонату Австралії естонці Кайї Канепі (№115 WTA) - 7:5, 2:6, 6:7(7).

Під час поєдинку Сабаленко припустилась 15 подвійних помилок. Загалом впродовж 4 матчів зіграних у Мельбурні кількість подвійних сягнула 56-и.

Не змогла подолати чвертьфінал 4-а ракетка світу Барбора Крейчикова. Чеська тенісистка поступилась Медісон Кіз (№51 WTA) - 3:6, 2:6.

Для американки перемога в матчі стала десятою поспіль. Нагадаємо, Кіз перед стартом Australian Open виграла титул в Аделаїді.

Стефанос Ціціпас у чвертьфіналі Australian Open

Не без проблем потрапив до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії Стефанос Ціціпас. У четвертому колі його поєдинок проти Тейлора Фріца (№22 ATP) тривав 3 години і 23 хвилини. Для визначення переможця знадобилось пять сетів - 4:6, 6:4, 4:6, 6:3, 6:4.

Під час матчу суддя звернувся до Ціціпаса з проханням припинити спілкуватись з батьком Апостолосом. У третьому колі Australian Open, в поєдинку з французом Бенуа Пером грецький тенісист вже мав попередження за коучинг.

Спалах емоцій у чвертьфіналі Australian Open

У ці хвилини на Australian Open триває чвертьфінальна зустріч між Денисом Шаповаловим і Рафаелем Надалем. Рахунок матчу рівний - 6:3, 6:4, 4:6, 3:6.

Під час поєдинку канадський тенісист висловив своє невдоволення затримками часу зі сторони екс-першої ракетки світу. Шаповалов звернувся до арбітра з вимогою зробити Надалю попередження. Отримавши відмову канадець вигукнув до нього – «Ви всі продажні».