Фантастичний трилер від Світоліної. Стаховський йде далі. Марченко пакує валізи.

Фантастичний трилер від Світоліної

Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує тішити своїх вболівальників вдалим стартом сезону на жіночому тенісному турнірі WTA 500, що днями проходить на кортах Абу-Дабі. В матчі третього кола п’ята ракетка світу в напруженій боротьбі здолала росіянку Катеріну Александрову 6-2, 6-7(5), 7-6(8). Поєдинок тривав 2 години та 35 хвилин.

У третьому сеті, на подачі Еліни, Александрова вела в рахунку 4-2* (40-15). Але українська тенісистка продемонструвала бійцівський характер зрівнявши рахунок в матчі. Долю поєдинку вирішив тай-брейк,

під час якого Світоліна відіграла два матчболи і вирвала перемогу у суперниці.В чвертьфіналі турніру зіграє ще одна представниця України Марта Костюк. У неділю вона без особливих проблем переграла словенську тенісистку Тамару Зіданшек – 6-1, 6-1.

Варто зазначити, що Костюк вперше вийшла до чвертьфіналу на турнірах даної категорії (раніше Premier). Її суперницею в боротьбі за вихід до півфіналу змагань стала іспанка Сара Соррібес Тормо. Еліна Світоліна вийде на корт проти ще однієї росіянки Вероніки Кудерметової (№46 WTA).

Стаховський йде далі. Марченко пакує валізи.

В столиці Катару, місті Доха, стартувала кваліфікація Відкритого чемпіонату Австралії. Сергій Стаховський у першому колі переміг іспанського тенісиста Бернабе Сапату Міральєса – 7-6(4), 6-4. Ілля Марченко поступився своєму супернику Кіммеру Коппеянсу (№175 ATP) з Бельгії – 6-7(2), 3-6.

В рамках жіночої кваліфікації, яка проходить в Дубаї, вдало стартувала Катаріна Завацька. 20-річна українка переграла Клару Таусон з Данії (№152 WTA) – 6-3, 6-3.

Сьогодні на корт вийдуть ще три українські тенісистки. Леся Цуренко зіграє проти австралійки Івани Попович, Ангеліна Калініна зустрінеться з турчанкою Пемрою Озген, а Дар’я Снігур побореться за вихід до наступного раунду з американкою Кеті Макнеллі.

Український тенісист Ерік Ваншельбойм (№710 ATP) виграв турнір серії ITF з призовим фондом $ 15 тисяч, що цієї неділі завершився у Монастірі (Туніс).

У фіналі наш співвітчизник переміг місцевого тенісиста Скандера Мансурі (№365 ATP) – 3-6, 6-4, 6-3.