Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Фантастична серія Бернарди Пери триває. Екс-третя ракетка Домінік Тім у чвертьфіналі Гштаду

Фантастична серія Бернарди Пери триває

У четвер визначився квартет тенісисток, які продовжать боротьбу за титул на турнірі серії WTA 250 Hamburg European Open. Несподіванка трапилась у стартовому матчі ігрового дня. 19-а ракетка світу Барбора Крейчікова поступилась росіянці Анастасії Потаповій - 1:6, 3:6.

Лише 41 хвилину провела на корті фаворитка змагань Анетт Контавейт. Друга ракетка світу виграла свій поєдинок у німкені Андреа Петковіч. Остання через травму припинила боротьбу за рахунку 6:0, 2:0 на користь естонської тенісистки.

Потрапила до півфіналу екс-українка Марина Заневська. Спортсменка, яка нині представляє Бельгію, довела свою перевагу у матчі проти білоруски Александри Сасновіч (№35 WTA) - 6:4, 7:5.

Останньою півфіналісткою змагань стала американка Бернарда Пера. Вона напрочуд легко здолала Катеріну Сінякову з Чехії - 6:3, 6:1.

Зауважимо, переможна серія Пери триває 10 матчів. За цей час тенісистка не програла суперницям жодного сету.

Екс-третя ракетка Домінік Тім у чвертьфіналі Гштаду

У швейцарському Гштаді триває грунтовий турнір серії ATP 250. Наприкінці четвертого ігрового дня визначились всі чвертьфіналісти змагань. Серед них австрієць Домінік Тім.

Вчора екс-третя ракетка світу у, майже, двогодинному протистоянні зламав опір аргентинця Федеріко Дельбоніса - 7:6(6), 6:3.

Зазнав поразки Роберто Баутіста Агут. Аргентинець не зміг впоратись із 115-ю ракеткою світу перуанцем Хуаном-Пабло Варільясом - 6:7(3), 5:7.

Решта фаворитів здобули впевнені перемоги. Каспер Рууд переграв Їржі Легечку з Чехії - 6:3, 6:4, а Маттео Берреттіні був сильнішим за Рішара Гаске - 6:4, 6:4.

Українці на кортах світу:

• Валерія Страхова подолала друге коло на турнірі в Перуджі. Українська тенісистка впевнено переграла італійку Софію Роккетті - 6:2, 6:2.
  • Олександр Овчаренко (№531 ATP) здобув другу поспіль перемогу на турнірі в Радомлє (Словенія). Цього разу український тенісист здолав хорвата Дує Кекеза (№623 ATP) - 6:3, 6:4.
  • Владислав Орлов (№463 ATP) не зміг потрапити до чвертьфіналу на турнірі серії ITF у Люксембурзі. Українець поступився іспанцю Альваро Лопесу Сан Мартіну (№466 ATP) - 2:6, 3:6.