Фантастична Іга Свьонтек завойовує титул на кортах Вічного міста. Новак Джокович здобуває перший трофей у сезоні

Фантастична Іга Свьонтек завойовує титул на кортах Вічного міста

У неділю в столиці Італії фінішував ґрунтовий турнір WTA 1000. Доля титулу вирішувалась у протистоянні діючої чемпіонки Риму першої ракетки світу Іги Свьонтек та туніської тенісистки Онс Жабер. Останній не вдалось нав’язати боротьбу лідерці світового рейтингу. Тож польська тенісистка виграла 28-й матч поспіль - 6:2, 6:2.

Для Свьонтек виграний титул в Римі став п'ятим поспіль у цьому сезоні. В її активі перемоги в Досі, Індіан-Веллсі, Маямі та Штутгарті.

Польська тенісистка ще більше зміцнила свої позиції у рейтингу WTA. У Іги 7061 очко. У наближчої переслідувачки Барбори Крейчікової 4911 залікових балів.

Новак Джокович здобуває перший трофей у сезоні

Вчора в Римі фінішував грунтовий турнір серії «Мастерс» у чоловіків. У вирішальному матчі зійшлися лідер світового рейтингу Новак Джокович та Стефанос Ціціпас.

Здавалось після всуху виграного першого сету сербський тенісист без зайвих проблем доведе матч до перемоги. Однак у четвертому геймі Ціціпасу вдалось зробити брейк і повести в рахунку 3:1. У вирішальний момент на своїй подачі Стефанос вів у рахунку 5:4 15:0. На жаль грецький тенісист не зміг реалізувати нагоду відігратись. Джоковичу вдалось зрівняти рахунок у другій партії та на тай-брейку дотиснути опонента. У підсумку 6:0, 7:6(5).

Титул в Римі став для Новака Джоковича шостим в кар'єрі. Ще стільки ж разів серб грав у фіналі. Водночас це перший трофей Новака у поточному сезоні.

Українці на кортах світу:

• Українець Артем Подорожний не зміг подолати перше коло кваліфікації на турнірі серії Challenger в італійському містечку Франкавілла. Наш співвітчизник поступився місцевому тенісисту Джанмарко Ортенці - 1:6, 1:6.
  • З перемоги стартували Ерік Ваншельбойм та Владислав Манафов на челенджері в Шимкенті. Владислав здолав румуна Богдана Йонуца Апостола - 6:3, 7:6(4). А Ерік на відмові у першому сеті пройшов грека Маркоса Каловелоніса - 3:0 (відмова).
  • Україно-румунський дует у складі Надії Кіченок та Ралуки Олару здобув перемогу на старті тенісного турніру Internationaux de Strasbourg. У першому раунді дівчата здолали нідерландський тандем Бібіане Схофс / Розалі Ван дер Хук - 6:2,  7:5.