Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

ЕЛІНА СВІТОЛІНА ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ У ТРЕТЬОМУ КОЛІ US OPEN

НЕСПОДІВАНА ПОРАЗКА БРИТАНЦЯ КЕМЕРОНА НОРРІ НА КОРТАХ US OPEN

Не обійшовся без сенсації черговий ігровий день на Відкритому чемпіонаті США. Її співавтором став британський тенісист Кемерон Норрі (на фото; №16 ATP). Представник Туманного Альбіону несподівано у трьох сетах програв італійцю Маттео Арнальді (№61 ATP) - 3:6, 4:6, 3:6.

Матч тривав 1 годину і 57 хвилин.

Зазначимо, Норрі перебуває зараз не в найкращій формі. На турнірах в Торонто і Цинциннаті Кемерон не зміг подолати стартовий раунд.

У ⅛ фіналу переможець зіграє з першою ракеткою світу Карлосом Алькарасом Гарфією.

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№26 WTA) не змогла вийти до четвертого раунда Відкритого чемпіонату США. У ніч на неділю українка у трисетовому поєдинку поступилась американці Джессіці Пегулі (№3 WTA) - 4:6, 6:4, 2:6.