Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Еліна Світоліна - важкий шлях до Гвадалахари. Барбора Крейчікова в топ-5 світового рейтингу.

Еліна Світоліна - важкий шлях до Гвадалахари

Півтора місяці залишилось до старту Підсумкового турніру у Гвадалахарі. Станом на сьогоднішній ранок відомі імена лише трьох учасниць змагання. Право зіграти у Мексиці вибороли перша ракетка світу Ешлі Барті (6411 очок), білоруска Аріна Сабаленко (4669) та чешка Барбора Крейчікова (4398).

Українка Еліна Світоліна посідає 13-у сходинку у Чемпіонській гонці. У нашої спортсменки 2283 залікових пункти. Ще недавно друга ракетка світу Наомі Осака, маючи 2771 очки, посідає сьому сходинку. Тож вся боротьба ще попереду. Визначальними для тенісисток стануть турніри в Індіан-Веллс (WTA 1000) та Кубок Кремля (WTA 500).

 

Барбора Крейчікова в топ-5 світового рейтингу

Чеська тенісистка Барбора Крейчікова проводить фантастичний сезон. Спортсменка  піднялась на п'яте місце у світовому рейтингу WTA. Разом з Катеріною Сіняковою Крейчікова виборола право взяти участь у Підсумковому турнірі серед пар.

Чеські дівчата займають беззаперечне перше місце в Чемпіонській гонці WTA маючи 6245 очок. Компанію їм склали японський дует Сюко Аояма / Єна Шібахара (4810). Решта шість місць залишаються вакантними. Шанси на потрапляння до заповітної вісімки зберігає румуно-українська пара Ралука Олару / Надія Кіченок. У дівчат 13-а позиція і 1961 очко. Від заповітного восьмого місця їх відділяє 609 пунктів.

 

До Острави за квитком до Мексики

Цими днями у Чехії проходить престижний тенісний турнір категорії WTA 500 Ostrava Open. Частина тенісисток, які ведуть боротьбу за потрапляння на Підсумковий турнір, приїхали на змагання в надії поповнити свій очковий доробок заліковими балами. Адже щільність у загальному заліку Чемпіонської гонки WTA така, що різниця між п'ятим місцем, яке посідає Іга Святек і 19-м на якому розташовувалася Белінда Бенчіч складає 923 пункти.

У першому колі із сіяних тенісисток завершила виступи Ангеліке Кербер. Вона поступилася швейцарці Жіл Белен Тайхманн - 2:6, 3:6. Сьогодні на корт вийдуть конкурентки нашої Еліни Світоліної Іга Святек та Паула Бадоса. Польська тенісистка гратиме проти казашки Юлії Путінцевої, а Паула Бадоса поміряється силами із Анетт Контавейт.

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!