Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

ЕЛІНА СВІТОЛІНА У ЧВЕРТЬФІНАЛІ "РОЛАН ГАРРОС". ЗАВАЦЬКА ТРІУМФУЄ В ІТАЛІЇ

ЕЛІНА СВІТОЛІНА ЗАЛИШАЄ ЗА БОРТОМ «РОЛАН ГАРРОС» ДЕВ'ЯТУ РАКЕТКУ СВІТУ

У першу неділю літа на Відкритому чемпіонаті Франції стартували матчі ⅛ фіналу. Серед поєдинків восьмого ігрового дня українські вболівальники очікували на чергову гру Еліни Світоліної (№192 WTA). Її суперницею у четвертому раунді була представниця країни 404 Дарія Касаткіна (№9 WTA).

Гра вийшла доволі непростою. Попри вдалий початок 4:1 українка змусила нервувати вболівальників програвши власну подачу у шостому геймі. Надалі Світоліна грала акуратніше і повела в матчі вигравши перший сет - 6:4.

Старт другої партії склався не на користь Еліни. Українка поступалась 0:2 30:40, однак продемонструвала бійцівський характер взявши три розіграші поспіль. Щоправда опонентці відразу вдалось відігратись.

Черговий шанс Світоліна змарнувала у 10 геймі. За рахунку 5:4 тенісистка не реалізувала матчбол на своїй подачі. Вкотре росіянка зрівняла рахунок. У 11 та 12 геймах ситуація дзеркально повторилась. Еліна брейканула Касаткіну але на своїй подачі змогла взяти лише одне очко. Тож доля поєдинку вирішилась на тай-брейку. Програючи 4:5 Світоліна взяла поспіль три пойнти. У підсумку - 6:4, 7:6 (5).

Це була сьома очна зустріч тенісисток. Еліна святкувала перемогу у всіх матчах.

Наступною суперницею Світоліної у чвертьфіналі «Ролан Гаррос» буде Аріна Сабаленка.

МАРТА КОСТЮК У ЧВЕРТЬФІНАЛІ МІКСТУ НА «РОЛАН ГАРРОС»

Попри виліт в одиночному розряді українка Марта Костюк продовжує змагатись у міксті. У парі з сальвадорцем Марсело Аревало тенісистка подолала друге коло змагань.

Поєдинок сьомих сіяних проти австралійського дуету у складі Сторм Хантер та Джона Пірса тривав 1 годину і 33 хвилини та завершився з рахунком 6:4, 5:7, 12:10.

Зазначимо, у вирішальний момент, поступаючись 8:9 на супер тай-брейку, україно-сальвадорський дует врятував матчбол.

У ¼ фіналу Марта з партнером позмагаються проти канадійки Б'янки Андреєску та новозеландця Майкла Вінуса.

КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ТРІУМФУЄ НА ТУРНІРІ В ІТАЛІЇ

У неділю в Брешії фінішував грунтовий ITF з призовим фондом 60 тисяч доларів. Завершилось змагання перемогою українки Катаріни Завацької (№218 WTA). У вирішальному матчі наша співвітчизниця здолала білоруску Юлію Гатовку - 6:4, 6:2 (№263 WTA).

Зазначимо, Катаріні вдалось перервати переможну серію суперниці яка складалась з дев'яти ігор.

За підсумками турніру Завацька посідає 193-у позицію у світовому рейтингу.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

«Ролан Гаррос». Грунт. Пари. ⅛ фіналу. Костюк М. / Русе Г. - Гофф К. / Пегула Дж. - 7:6(4), 4:6, 2:6.

ATP Challenger. Гайльбронн. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Ціціпас П. - Орлов В. (№370 ATP) - 2:6, 4:6. Сквіре Г. (№308 ATP) - Брайнін О. (№787 ATP) - 6:1, 6:2.

ATP Challenger. Простейов. Грунт. Кваліфікація. Півфінали. Кароль М. (№1283 ATP) - Сачко В. (№275 ATP) - 3:6, 2:6. Дамм М. (№405 ATP) - Марченко І. (№356 ATP) - 4:6, 3:6.