Дві українські тенісистки у чвертьфіналі Клуж-Напоки. Українське протистояння у Курмайорі.

Дві українські тенісистки у чвертьфіналі Клуж-Напоки

Вдало розпочався вчорашній ігровий день для українських тенісисток. Ангеліна Калініна (№59 WTA) здобула другу поспіль перемогу на турнірі Transylvania Open. У другому раунді українка здолала німкеню Анну-Лену Фрідзам (№137 WTA) - 6:2, 6:2.

Четверту поспіль перемогу занесла до свого активу Леся Цуренко. Вчора вона обіграла росіянку Анастасію Гасанову (№146 WTA) - 6:2, 7:5. Суперниця української тенісистки по чвертьфіналу визначиться сьогодні у поєдинку румунки Ірини Марії Бари (№138 WTA) та Ребекки Петерсон зі Швеції (№99 WTA).

Окремо звернемо увагу на матч між Александрою Круніч та Анетт Контавейт. Естонська тенісистка виграла - 6:3, 7:5. Нагадаємо, вона продовжує заочну боротьбу з Онс Жабер за місце на Підсумковому турнірі у Гвадалахарі. У другому колі Контавейт гратиме проти Елісон Ван Ейтванк. Переможець протистояння у чвертьфіналі зустрінеться з Ангеліною Калініною.

Українське протистояння у Курмайорі

Вчора в італійському Курмайорі було зіграно поєдинки другого кола. Стартовим матчем стало українське дербі за участю Даяни Ястремської та Катерини Козлової. Поєдинок тримав глядачів у напрузі 1 годину і 54 хвилини. У третій вирішальній партії Даяна вела в рахунку 5:3 і подавала на матч. До честі Козлової, спортсменка змогла відігратись і зрівняти рахунок.  В 11 геймі вже Катерина мала чудову нагоду повести в рахунку. Однак тенісистка не змогла реалізувати три брейк-пойнти. Врешті-решт протистояння закінчилось на користь вищої за рангом - 6:1, 3:6, 7:5.

Суперницею Ястремської у чвертьфіналі стане переможець матчу Лукреція Стефаніні (№188 WTA) - Жасмін Паоліні (№56 WTA).

В середу у Курмайорі було зіграно кілька матчів у парному розряді. На жаль інтернаціональний дует у складі Надії Кіченок та Ралуки Олару, посіяний на турнірі під другим номером, не зміг подолати перший раунд. Дівчата поступились американо-польській парі Інгрід Ніл / Аліція Росольська - 6:4, 3:6, 8:10. Варто зазначити, що у другій партії україно-румунський тандем вів з брейком 3:1. Таким чином Надії Кіченок і Ралуці Олару не вдалось пробитись до «вісімки», що гратиме у Гвадалахарі.