Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

ДВІ ПЕРЕМОГИ ЯННІКА ЗІННЕРА ВИВОДЯТЬ ІТАЛІЙЦІВ У ФІНАЛ КУБКА ДЕВІСА. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ДВІ ПЕРЕМОГИ ЯННІКА ЗІННЕРА ВИВОДЯТЬ ІТАЛІЙЦІВ У ФІНАЛ КУБКА ДЕВІСА

25 листопада в Малазі став відомий другий фіналіст Кубка Девіса. За право поборотись за престижний трофей змагались збірні Італії та Сербії. Відкривав програму поєдинок других номерів команд Лоренцо Музетті (№27 ATP) і Міоміра Кецмановіча (№55 ATP).

Стартова гра тривала 2 години і 23 хвилини та завершилась на користь сербського тенісиста - 6:7(7), 6:2, 6:1.

Чи зможуть італійці відігратись вирішувалось у зустрічі Янніка Зіннера (№4 ATP) та Новака Джоковича (№1 ATP). За неповних два тижні це була їх третя очна дуель.

Фіналісти Підсумкового турніру подарували глядачам трисетове протистояння. Перший сет виграв Яннік, однак Ноле зрівняв рахунок. Боротьба нервів досягла апогею наприкінці третьої партії. У десятому геймі Джокович вів у рахунку на подачі італійця 5:4 40:0, однак не зміг втримати переваги, а згодом програв ще два гейми поспіль. Отож у підсумку 6:2, 2:6, 7:5 на користь Зіннера.

Доля матчу знову вирішувалась у парній зустрічі де тандем у складі Лоренцо Сонего і Янніка Зіннера обіграв сербський дует Новак Джокович / Міомір Кецмановіч - 6:3, 6:4.

Для збірної Італії це восьма спроба завоювати омріяний трофей. Лише один раз у історії змагань національній команді вдалось завоювати Кубок Девіса. Було це у 1976 році.

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. ½ фіналу. Урсу В. (№619 ATP) - Барнат Ї. (№606 ATP) - 6:4, 7:5.

ITF. Мумбаї. Хард. Пари. Фінал. Раджа П. / Раманатан Р. - Адамс Х. / Орлов В. - 6:3, 6:3.

ITF. Шарм-еш-Шейх. Хард. ½ фіналу. Тірунелвелі Т. (№1083 WTA) - Лазаренко К. (№945 WTA) - 1:6, 1:6.