Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Даяна Ястремська у півфіналі US Open. Прикра поразка Світоліної.

Прикра поразка Світоліної

Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла пробитись до півфіналу на відкритому чемпіонаті США з тенісу. У чвертьфіналі наша спортсменка у напруженому трисетовому поєдинку поступилась канадійці Лейлі Фернандес. Рахунок матчу 3:6, 6:3, 6:7(5).

У першому сеті Світоліна не створила проблем своїй суперниці. У Еліни не йшла перша подача. Наша тенісистка часто помилялась у простих ситуаціях і ніяк не могла пристосуватись до гри Фернандес, яка є шульгою.

Лише на початку другого сету, після виграного першого гейму, у діях Світоліної з'явилася впевненість. Українська тенісистка почала частіше грати під бекхенд суперниці, пішла перша подача. Світоліна швидко довела рахунок до 5:1. Але на своїй подачі знову почались проблеми. Лише з другої спроби, відігравши три брейк-пойнти, Еліна зрівняла рахунок по сетам.

У вирішальній партії Світоліна програла два гейми поспіль на своїй подачі. Фернандес повела в рахунку 5:2. Але українська тенісистка змогла повернутися у гру і довести матч до тай-брейку. Програючи 4:1 Світоліна черговий раз зрівняла рахунок, але на більше Еліну вже не вистачило.

У півфіналі турніру Фернандес зіграє з Аріною Сабаленко, яка перемогла Барбору Крейчікову - 6:1, 6:4.

Даяна Ястремська у півфіналі US Open

Сьогодні вечором Даяна Ястремська матиме нагоду пробитися до фіналу Відкритого чемпіонату США у міксті. Українська тенісистка в парі з австралійцем Максом П’юрселлом зіграє проти мексикано-сальвадорського тандему Джуліани Олмос та Марсело Аревало.

Напередодні україно-австралійський дует більш ніж впевнено здолав пару у складі представниці Казахстану Ярослави Шведової та француза Фабріса Мартена - 6:2, 6:3.

Стаховський долає перше кола на київському челенджері

В Києві триває тенісний турнір серії Challenger. Український тенісист Сергій Стаховський, сіяний на турнірі шостим, впевнено подолав перше коло змагань. На старті турнірі він впевнено обіграв нідерландця Йєллі Селса (№318 ATP) - 6:2, 6:3.

Наступну гру Стаховський проведе проти Ергі Кіркіна з Туреччини (№347 ATP) або Клемана Табюра з Франції (№560 ATP). Їх матч перервано за рахунку 6:4, 5*:5.

Зміг пробитись до другого кола Георгій Кравченко (№506 ATP). У напруженому матчі тенісист переміг бельгійця Йоріса де Лоре (№978 ATP) - 5:7, 7:5, 6:3.

Не пощастило Іллі Білобородьку (№828 ATP). Українець поступився першому номеру посіву  Себастьяну Баєсу з Аргентини (№155 ATP) - 3:6, 5:7.