Дар'я Снігур чвертьфіналістка турніру ITF у Франції. Марта Костюк програє півфінальний матч.

Дар'я Снігур чвертьфіналістка турніру ITF у Франції

Українська тенісистка Дар'я Снігур (№147 WTA) здобула другу поспіль перемогу на хардовому турнірі у французькому містечку Андрезьє-Бутеон. Суперницею українки була швейцарка Сузан Бандеччі (№341 WTA). Поєдинок тривав 1 годину і 35 хвилин. Підсумковий рахунок 6:3, 6:3.

Загалом це була третя очна дуель тенісисток. Рахунок 3-0 на користь Дар'ї.

У чвертьфіналі Снігур змагатиметься з турчанкою Зейнеп Сонмез (№326 WTA).

Ілля Марченко завершує виступи на челенджері у Франції

У французькому містечку Кемпер триває хардовий турнір серії Challenger. Вчора були зіграні поєдинки другого кола. В одному з матчів на корт вийшов українець Ілля Марченко (№412 ATP). Його суперником був Домінік Штрікер з Швейцарії (№118 ATP).

На жаль попри перемогу у першому сеті українському тенісисту не вдалось розвинути успіх. Марченко поступився у трьох сетах - 6:2, 3:6, 3:6.

Гра тривала 1 годину і 56 хвилин.

Марта Костюк програє півфінальний матч парного розряду Australian Open

Дует у складі Марти Костюк та Габріели Русе не зміг пробитись до фіналу Відкритого чемпіонату Австралії. Їм на заваді стали сіяні на турнірі під першим номером чешки Барбора Крейчікова і Катеріна Сінякова. Поєдинок, який тривав 1 годину і 20 хвилин, завершився з рахунком 6:2, 6:2 на користь суперниць.

Другими фіналістами стали Сюко Аояма і Ена Шибахара. Японський тандем здолав американок Коко Гауфф та Джессіку Пегулу - 6:2, 7:6(7).

Українці на кортах світу:

Challenger. Пари. Консепсьйон. ¼ фіналу. Дардері Л. / Приходько О. - Агаменоне Ф. / Діас Акоста Ф. - 6:2, 6:0.

ITF. Анталія. Чоловіки. Грунт. ⅛ фіналу. Карневале-Міїно Т. - Ваншельбойм Е. (№511 ATP) - 2:6, 3:6. Сергєєв І. - Хімено Валеро К. (№452 ATP) - 2:6, 0:1.

ITF. Манакор. Чоловіки. Хард. ⅛ фіналу. Кравченко Г. (№560 ATP) - Рінкон Д. (№427 ATP) - 2:6, 4:6.

ITF. Анталія. Жінки. Грунт. ⅛ фіналу. Соболєва А. (№704 WTA) - Хагеман М. (№1290 WTA) - 6:1, 6:1.