Цуренко зіграє в основному раунді Клуж-Напоки. Наші за крок до титулу Кубку Кремля та Тенеріфе.

Цуренко зіграє в основному раунді Клуж-Напоки

Сьогодні в Клуж-Напоці стартує жіночий тенісний турнір серії WTA 250 Transylvania Open. В основній сітці змагань виступлять три українські тенісистки - Марта Костюк, Ангеліна Калініна та Леся Цуренко. Остання вчора здобула це право вигравши у фіналі кваліфікації в румунки Андреа Амалії Роски - 7:5, 6:1.

Відповідно до жеребкування суперницею Цуренко у першому раунді стане володарка вайлд-кард Андрея Прісекаріу (№300 WTA).

Стали відомі імена опоненток решти наших тенісисток. Відтак Марта Костюк вже сьогодні зіграє стартовий матч проти американки Бернарди Пери, а Ангеліна Калініна проведе завтра поєдинок проти Леслі Керкхов з Нідерландів (№151 WTA).

Анетт Контавейт здобуває Кубок Кремля

Тріумфом естонської тенісистки Анетт Контавейт завершився Кубок Кремля. У фіналі вона обіграла росіянку Єкатєріну Александрову - 4:6, 6:4, 7:5. Варто зазначити, що під час вирішального поєдинку Контавейт програвала 4:6, 0:4.

На початок тижня естонка зберігає шанси на участь у Підсумковому турнірі. В активі Контавейт 2881 очко і вона посідає 10-у сходинку у загальному заліку. Щоб потрапити до «вісімки» кращих тенісистці необхідно виграти титул у Клуж-Напоці. Її головна конкурентка Онс Жабер знялась з турніру в італійському Курмайорі.

Наші за крок до титулу Кубку Кремля та Тенеріфе

На жаль Надії Кіченок та Ралуці Олару не вдалось здобути титул на Кубку Кремля. У фіналі на україно-румунський дует очікувало протистояння з латисько-чеським тандемом у складі Єлєни Остапенко та Катеріни Сінякової. Напружений поєдинок тривав 1 годину і 32 хвилини. Як підсумок поразка - 2:6, 6:4, 8-10.

Вже цього тижня Надія Кіченок та Ралука Олару виступатимуть у Курмайорі. Тож гонитва за місцем на Підсумковому турнірі WTA продовжується.

Ще одна українська пара у складі Людмили Кіченок та Марти Костюк не змогла завоювати титул на турнірі в Тенеріфе. Дівчата поступились норвезько-австралійському дуету Ульрікке Ейкері / Еллен Перес - 3:6, 3:6.