Чергова невдача Даяни Ястремської на турнірі у Франції. Українці на кортах світу:

Чергова невдача Даяни Ястремської на турнірі у Франції

У вівторок на хардовому турнірі в Руані були зіграні завершальні матчі першого раунду на тенісному турнірі серії WTA 125. На жаль вкотре розчарувала своїм результатом Даяна Ястремська (№99 WTA). Українка у трисетовому поєдинку поступилась Ані Конюх (№170 WTA) з Хорватії - 6:1, 1:6, 2:6.

Отож для Даяни невдача в Руані стала десятою в 11 останніх матчах.

Відтак вже після другого ігрового дня в основній сітці змагань не залишилось українських тенісисток.

Окремо зазначимо, попри поразку в одиночному розряді Ястремська в дуеті із своєю 15-річною сестрою Іванною проведе сьогодні парну зустріч проти ерефійського дуету Анастасія Гасанова / Анастасія Комардіна.

Нездоланний грецький бар'єр Марти Костюк на турнірі в Греції

У Гвадалахарі триває хардовий турнір серії WTA 1000. З огляду на близькість Підсумкового турніру для тенісисток це останній шанс потрапити до заповітної вісімки.

Вчора на турнірі були зіграні перші матчі другого раунду змагань. В одному з них місце в 1/8 фіналу виборювали Марта Костюк (№58 WTA) та четверта сіяна Марія Саккарі (№6 WTA).

Поєдинок тривав 1 годину і 58 хвилин та завершився на користь більш титулованої тенісистки з Греції - 6:4, 6:4. Загальний рахунок в очному протистоянні став 2-0 на користь Марії Саккарі.

Олексій Крутих завершує виступи на челенджері у Німеччині

Українець Олексій Крутих (№247 ATP) не зміг подолати перший раунд на турнірі серії Challenger у Гамбурзі. У стартовому матчі тенісист програв португальцю Фредеріку Феррейру Сільві (№272 ATP) - 6:4, 3:6, 6:7(4).

Напружений поєдинок тривав 2 години і 56 хвилин.

Українці на кортах світу:

Challenger. Вільнюс. Пари. ⅛ фіналу. Іван Лютаревіч / Грігорій Ломакін - Владислав Манафов / Лука Маргаролі - 6:3, 6:2.

ITF. Жінки. Созополь. Хард. 1/16 фіналу. Анастасія Соболєва (№728 WTA) - Деа Херджелаш (№268 WTA) - 6:7(4), 6:0, 2:6.

ITF. Жінки. Севілья. Грунт. 1/16 фіналу. Надія Колб (№828 WTA) - Федеріка Ді Сарра (№494 WTA) - 6:2, 6:1.

ITF. Чоловіки. Созополь. Хард. 1/16 фіналу. Павло Шумейко (№1398 ATP) - Васіле Антонеску (№1098 ATP) - 6:1, 4:6, 7:5.

ITF. Чоловіки. Санта Маргеріта ді Пула. Грунт. 1/16 фіналу. Джузеппе Ла Вела (№1422 ATP) - В’ячеслав Белінський (№621 ATP) - 6:3, 6:2.