Cенсація від Ястремської. Людмила Кіченок у чвертьфіналі в Дубаї.

Cенсація на кортах Дубаї

Вчорашній ігровий день на кортах Дубаї пройшов під знаком  сенсацій. Автором однієї з них стала Даяна Ястремська. У поєдинку другого кола українська тенісистка здобула перемогу на 3-ю ракеткою світу Барборою Крейчіковою - 6:3, 7:6(3).

Сьогодні на турнірі будуть зіграні поєдинки чвертьфінальної стадії. В одному з них Даяна Ястремська гратиме проти ще однієї представниці Чехії Маркети Вондроушової.

Одного разу тенісистки зустрічались між собою на корті. У 2018 році на турнірі ITF в Будапешті матч закінчився з рахунком 7:6(6), 6:2 на користь Ястремської.

Людмила Кіченок у чвертьфіналі тенісного турніру в Дубаї

З перемінним успіхом закінчився ігровий день середи для українських тенісисток-парниць. Дует у складі Надії Кіченок та Ралуки Олару у напруженому протистоянні поступився другим сіяним Вероніке Кудерметовій та Елізе Мертенс - 6:7(4), 6:4, 6:10. Натомість інтернаціональний україно-латиський тандем Людмили Кіченок та Єлени Остапенко (на фото) святкував перемогу у матчі проти Іден Сілви (Велика Британія) та Кімберлі Ціммерманн (Бельгія) - 6:3, 6:4.

У чвертьфіналі на дівчат очікує серйозний суперник - японо-китайський дует Ена Шибахара і Чжан Шуай. Суперниці посіяні на турнірі під першим номером.

Прикра поразка Еліни Світоліної в Дубаї

Не змогла подолати друге коло тенісного турніру в Дубаї перша ракетка України Еліна Світоліна. Наша спортсменка несподівано поступилась представниці Швейцарії Жіл Белен Тайхманн - 6:7(0), 2:6.

Під час матчу Еліна відзначилась двома антирекордами. Вперше у кар'єрі українка не змогла виграти жодного розіграшу у 13-му геймі. Водночас Світоліна ще ніколи не програвала лакі-лузерам.

Переможний старт Катерини Бондаренко в Канкуні

Цього тижня у Мексиці проходить жіночий тенісний турнір серії ITF з призовим фондом $ 25 000. У змаганні бере участь Катерина Бондаренко. Українська тенісистка впевнено подолала перше коло здолавши представницю Латвії Дар’ю Семеністую - 6:1, 7:5.

Наступною суперницею Катерини стане Лінда Фругвіртова (Чехія).

Впевнена перемога Дар’ї Снігур на турнірі в Альтенкірхені

В Альтенкірхені триває жіночий хардовий турнір серії ITF. Змагання з призовим фондом у $ 60 000 зібрало цілком пристойний склад учасниць. Очолюють список сіяних Гретьє Міннен та Вікторія Томова.

Єдина представниця України у турнірі Дар’я Снігур. У першому колі спортсменка здобула легку перемогу  над Арліндою Рушіті (Швейцарія) - 6:1, 6:3.

Вже сьогодні Снігур побореться за місце у чвертьфіналі проти Сузан Бандеккі. У минулому році турнірні шляхи тенісисток перетинались на турнірі в Пуатьє. Тоді перемога була на боці Дар’ї - 6:1, 3:6, 6:2.