Будапешт. Прикра травма Калініної та вольова перемога Цуренко.

Будапешт. Прикра травма Калініної та вольова перемога Цуренко

У столиці Угорщини триває грунтовий турнір серії WTA 250 Hungarian Grand Prix. В середу на кортах Будапешта розпочались поєдинки другого раунду. Відразу три українських тенісистки змагалися за місця у чвертьфіналі.

Відкривала третій ігровий день Ангеліна Калініна (№39 WTA). Її суперницею була чеська тенісистка Катеріна Сінякова (№93 WTA).

На жаль українка не змогла дограти матч. Калініна була вимушена знятись після першого сету через проблеми із зап'ястям. На той час рахунок був 3:6 на користь суперниці.

Як стало відомо, через травму Ангеліна відмовилась від участі у турнірі, який пройде наступного тижня у Гамбурзі.

Черговий раз потішила українських вболівальників Леся Цуренко. Українка здобула вольову перемогу над росіянкою Каміллою Рахімовою (№107 WTA) - 6:7(1), 6:4, 7:5. 33-річна спортсменка у середу провела на корті 3 години і 54 хвилини. Її матч став найтривалішим у цьому сезоні у жіночому професійному турі.

Далі за сіткою Цуренко гратиме проти переможця матчу Юлія Путінцева (№32 WTA) - Лаура Піґоссі (№125 WTA).

Невдало завершився третій ігровий день для Катерини Байндль (№138 WTA). Щоправда суперницею в української тенісистки була цьогорічна півфіналістка Ролан Гаррос італійка Мартіна Тревізан.

Під час матчу Катерина мала непогані шанси зачепитись бодай за сет. Адже в кожній партії українка вела в рахунку з двома брейками. У другій рахунок був 5:1 на користь Байндль. У підсумку - 4:6,  5:7 на користь Тревізан.

Українці на кортах світу:

• Валерія Страхова поступилась Далілі Якуповіч на старті грунтового турніру у місті Лієпая. Рахунок матчу - 3:6, 6:4, 1:6.
  • Ілля Білобородько завершив виступи на старті тенісного турніру в Касселі. Українець програв у першому раунді італійцю Рікардо Бальцерані - 4:6, 6:2, 6:7(3).
  • Олексій Крутих не зміг пробитись до чвертьфіналу на турнірі в Яссах. Український тенісист програв словаку Лукашу Кляйну - 3:6, 4:6.