Барті домінує на грунтових кортах. Стаховський на шляху до чвертьфіналу.

Барті домінує на грунтових кортах

На кортах Мадрида триває тенісний турнір серії “Мастерс”. У жінок визначились пари півфіналісток. Перша ракетка світу Ешлі Барті здолала сіяну девятою чешку Петру Квітову - 6:1, 3:6, 6:3. Тепер, у півфіналі австралійка гратиме з іспанкою Паулою Бадосою. Остання у чвертьфіналі перемогла швейцарку Белінду Бенчіч - 6:4, 7:5.

Нагадаємо, що Барті 10 квітня зустрічалась з Бадосою у Чарльстоні. Тоді перемогу святкувала іспанка - 6:4, 6:3.

Другу пару півфіналістів склали Аріна Сабаленка та Анастасія Павлюченкова.

У чоловічій сітці турніру австралієць Алексей Попирін здолав італійця Янніка Зіннера - 7:6(5), 6:2. Рафаель Надаль не відчув жодних проблем у матчі зі співвітчизником Карлосом Алькарасом Гарфія - 6:1, 6:2. Суперник Рафи вчора святкував свій 18-ий день народження.

Козлова припиняє боротьбу в Сен-Мало

В Сен-Мало триває жіночий тенісний турнір з призовим фондом $ 115 тисяч. Вчора, у матчі другого раунду, на корт вийшла українська тенісистка Катерина Козлова. Її суперницею була словачка Анна Кароліна Шмідлова (№115 WTA). Напружений поєдинок тривав 2 години і 47 хвилин. Українка поступилася з рахунком 3:6, 7:5, 4:6.

Переможниця зустрінеться у чвертьфіналі з італійкою Ясміне Паоліні.

Стаховський на шляху до чвертьфіналу

В Празі триває тенісний турнір серії Challenger. Сьогодні у матчі другого кола на корт вийде Сергій Стаховський. Його суперником буде представник Індії Суміт Нагал (№140 ATP). В разі успіху український тенісист побореться за вихід до півфіналу з переможцем матчу Норберт Гомбос - Каспер Жук.

У парному розряді Стаховський в дуеті з австралійцем Марком Полмансом вийшов до чвертьфіналу здолавши пару Деніс Істомін (Узбекистан)/Андрій Василевський (Білорусь) - 6:4, 2:6, 10:7. Їх суперниками по наступному раунду будуть Денис Молчанов і екс-українець Олександр Недовєсов.

Tennis Europe Junior Tour:

National Sport Park Open U16. Тірана. 1-9/05/2020. Категорія: 3.

Жінки. ¼ фіналу. Анастасія Фірман - Маріанна Галієтта (Іт) - 6:0, 6:2.

Жінки. Пари. ¼ фіналу. Анастасія Фірман / Дарья Домова (Рос) - Інгкар Дюссебай / Дільназ Машабаєва - 6:4, 4:6, 10:8.

Bytom/Opalenica Cup 2021. Битом. 2-9/05/2020. Категорія: 3.

Чоловіки. 2-е коло. Максим Калабішка - Матей Маркович (Словач) - 7:5, 7:6(4).