ATP Cup - Хьюстон у нас проблеми. Новак Джокович виступатиме на Australian Open!?

ATP Cup - Хьюстон у нас проблеми

В суботу у Сіднеї візьме старт чоловічий командний турнір ATP Cup. Однак за кілька днів до старту в організаторів виникли проблеми із складом учасників. Першою ластівкою стала відмова від участі збірної Австрії. Але це був тільки початок. Під питанням участь у турнірі росіян. Після Андрєя Рубльова на карантин відправились Аслан Карацев і капітан команди Євгеній Донской. Не зможе допомогти команді Карен Хачанов. Тенісист заявлений на турнірі Melbourne Summer Set і не збирався виступати за збірну. Тож зараз склад команди Росії набув наступного вигляду - Медвєдєв, Сафіуллін, Карловскій. Капітаном команди став Жиль Сервар - особистий тренер Медвєдєва.

Відповідно до регламенту змагань в кожній команді повинні бути присутні принаймі два гравці з топ-250.

В авральному режимі організаторам вдалось віднайти заміну вибувшим австрійцям. Їх місце посіла збірна Франції. До складу команди увійшли Уго Умбер, Артур Рідеркнеш, Едуард Роже-Васслен та Фабріс Мартен.

Новак Джокович виступатиме на Australian Open!?

Перша ракетка світу Новак Джокович не зіграє за збірну Сербії в стартуючому 1 січня ATP Cup. Відтак першим номером команди став 33-я ракетка світу Душан Лайович. Його партнером по команді буде Філіп Країнович.

Стосовно участі Джоковича у Australian Open, за непідтвердженою інформацією сербського видання Telegraf.rs, медична комісія все ж дала дозвіл на участь першої ракетки світу у Відкритому чемпіонаті Австралії.

Дар’я Снігур розпочинає тенісний сезон у Австралії

Українська тенісистка Дар’я Снігур розпочне сезон з кваліфікації на турнірі серії WTA 250 у Мельбурні. Участь у змаганні стала можлива після відмови кількох тенісисток. Серед тих хто знявся Катерина Байндль.

Нагадаємо, Дар’я Снігур зіграє у кваліфікації до Відкритого чемпіонату Австралії, яка візьме старт 10 січня.