Аріна Сабаленко рветься на тенісний Олімп. Вольова перемога Сачка.

Аріна Сабаленко рветься на тенісний Олімп

У вівторок на кортах Вімблдону пройшли чвертьфінальні матчі у жінок. За їх підсумками відбулась зміна у першій п’ятірці рейтингу WTA. Аріна Сабаленко перемігши представницю Тунісу Онс Жабер 6:4, 6:3 заробила 770 пунктів. Це дозволило білоруській тенісистці увійти в топ-3, посунувши Софію Кенін на четверту сходинку. У тому випадку якщо Сабаленко переможе у півфіналі Кароліну Плішкову, тенісистка з Білорусі посяде друге місце у світовому рейтингу.

Вперше до півфіналу Вімблдону потрапила перша ракетка світу Ешлі Барті. Їй знадобилась 1 година і 8 хвилин, щоб довести свою перевагу над співвітчизницею Айлою Томлянович. Рахунок матчу 6:1, 6:3. До цього часу кращим результатом австралійки було четверте коло.

У півфіналі Барті гратиме проти німкені Ангеліке Кербер. Остання вчора здобула перемогу на чеською тенісисткою Кароліною Муховою - 6:2, 6:3.

Вольова перемога Сачка

На цьому тижні в італійській Перуджі триває чоловічий турнір серії Challenger  з призовим фондом €44,820. У змаганні бере участь єдиний представник від України Віталій Сачко. У матчі першого кола жереб звів українця з другою ракеткою турніру словаком Андреєм Мартіном.  Сачко здобув перемогу 6:3, 3:6, 6:2.

У другому колі український тенісист гратиме з італійцем Джан Марко Мороні.

Бостад - успішний старт Козлової

Паралельно з другим тижнем Вімблдона у Швеції стартував жіночий тенісний турнір Nordea Open. Призовий фонд змагання складає $ 115 тисяч.

Серед учасниць турніру дві представниці від України - Катерина Козлова та Дар’я Лопатецька. По-різному склався вчорашній ігровий день для наших спортсменок.  Зокрема, Лопатецька програла стартову зустріч швейцарці Леоні Кюнг - 4:6, 4:6. Матч тривав 1 годину і 39 хвилин.

Перемогою завершилась зустріч першого кола для Катерини Козлової. Вона переграла росіянку Наталію Віхлянцеву - 6:2, 6:4. У наступному раунді суперницею українки стане Мейяр Шеріф. На старті турніру єгиптянка виявилась сильніше за британку Франческу Джонс - 6:4, 6:7(6), 6:0.

Нагадаємо, що у 2019 році титул в Бостаді здобула японка Місакі Дої. У фіналі вона здолала чорногорку Дарку Ковініч - 6:4, 6:4.