Ангеліна Калініна знялась з турніру в Анже. Віталій Сачко поступився у фіналі парного розряду в Форлі.

Ангеліна Калініна знялась з турніру в Анже

Сьогодні в Анже стартував жіночий тенісний турнір серії WTA 125 - Open Angers Arena Loire. В неділю вранці передбачалось, що список сіяних очолить Ангеліна Калініна. Відповідно до жеребкування у першому колі вона повинна була зіграти проти Даяни Ястремської. Однак напередодні старту Калініна знялась з турніру. Тож перша очна зустріч українських тенісисток не відбудеться.

Хто стане новим суперником Ястремської стане відомо після завершення фінальних матчів кваліфікаційного раунда.

Віталій Сачко поступився у фіналі парного розряду в Форлі

В суботу у містечку Форлі відбувся фінал тенісного турніру серії Challenger у парному розряді. У матчі за титул Віталій Сачко та Лукаш Росол програли хорватсько-австрійському дуету Антоніо Санчіч / Трістан-Самуель Вайссборн - 6:7 (4), 6:4, 7:10. Фінальна зустріч тривала 1 годину і 29 хвилин.

Збірна ФТР здобуває Кубок Девіса

В неділю 5-го грудня у Мадриді відбувся вирішальний поєдинок збірних Хорватії та Федерації тенісу Росії в рамках фінальної стадії Кубка Девіса.

Цілком прогнозовано росіяни здобули перемогу в двох стартових поєдинках. Спочатку Андрєй Рубльов (№5 ATP) здолав Борну Гойо (№279 ATP) - 6:4, 7:6(5). Згодом Даніїл Медвєдєв переграв Маріна Чіліча (№30 ATP) - 7:6(7), 6:2. За рахунку 2-0 потреба в парній зустрічі відпала.

Збірна ФТР втретє в історії здобула «Срібну салатницю». Востаннє росіяни вигравали Кубок Девіса у 2006 році. Щоправда навряд чи комусь найближчим часом вдасться побити рекорд американців, які 32 рази ставали переможцями турніру.