Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Ангеліна Калініна впевнено долає другий раунд на турнірі в Румунії. Українці на кортах світу:

Ангеліна Калініна впевнено долає другий раунд на турнірі в Румунії

В Румунії триває хардовий турнір серії WTA 250. У четвертий ігровий день були зіграні заключні поєдинки другого раунду змагань. В одному з матчів за місце у чвертьфіналі змагалась Ангеліна Калініна (№45 WTA). Суперницею української тенісистки була бельгійка Ісалін Бонавентюр (№126 WTA). Зустріч тривала 1 годину і 17 хвилин та звершилась впевненою перемогою Калініної - 6:3, 6:2.

Сьогодні у Клуж-Напоці будуть зіграні матчі чвертьфінальної стадії. Суперницею українки буде Анна Блінкова (№138 WTA) з Росії.

Олексій Крутих завершує виступи на челенджері у Франції

Олексій Крутих (№246 ATP) не зміг подолати другий раунд на турнірі серії Challenger, що цього тижня проходить у французькому Сен-Тропе. Вчора українець провів поєдинок проти австрійця Юрія Родіонова (№140 ATP). Матч тривав 1 годину і 37 хвилин та завершився на користь суперника українського тенісиста - 6:7(5), 2:6.

Українці на кортах світу:

Challenger. Ісманінг. Пари. Хард (indoor). ¼ фіналу. Іван Лютаревич / Владислав Манафов - Дастін Браун / Юліан Ленц - 5:7, 6:7(4).

ITF. Чоловіки. Мапуто. Хард. ⅛ фіналу. Емметт Ворд (№1601 ATP) - Олександр Белінський (№855 ATP) - 3:6, 4:6.

ITF. Чоловіки. Созополь. Хард. ⅛ фіналу. Тунджай Дуран (№1354 ATP) - Владислав Орлов (№464 ATP) - 0:6, 3:6.

ITF. Жінки. Монастір. Хард. ⅛ фіналу. Катаріна Кужмова (№656 WTA) - Катерина Лазаренко - 4:6, 3:6.

ITF. Жінки. Созополь. Хард. ⅛ фіналу. Дарія Лопатецька (№606 WTA) - Єлєна Малигіна (№396 WTA) - 6:4, 2:6, 2:6.

ITF. Жінки. Пари. Созополь. Хард. ¼ фіналу. Адітія Карунаратне / Дарія Лопатецька - Ясмейн Гімбрере / Єлєна Малигіна - 6:4, 3:6, 3:10.

ITF. Жінки. Тукуман. Грунт. ⅛ фіналу. Емма Лені (№1046 WTA) - Валерія Страхова (№419 WTA) - 0:2 відмова Лен.