Ангеліна Калініна у чвертьфіналі Нанту. Каспер Рууд їде до Турину.

Ангеліна Калініна у чвертьфіналі Нанту

Ангеліна Калініна здобула другу поспіль перемогу на турнірі серії ITF, що цього тижня проходить у Нанті. Цього разу суперницею української тенісистки була росіянка Еріка Андрєєва (№416 WTA) - 6:2, 6:4.

У чвертьфіналі турніру Калініна зіграє з  британкою Сарою Бет Грей (№437 WTA).

Ще одна представниця України Дар'я Снігур (№188 WTA) не змогла нав’язати боротьбу четвертій сіяній італійці Мартіні Тревізан (№114 WTA). Як підсумок - поразка з рахунком 6:7(4), 4:6.

Каспер Рууд їде до Турину

У Парижі триває останній в році турнір серії ATP 1000. Вчора було зіграно заключні матчі третього кола. Норвезький тенісист Каспер Рууд (на фото) здобув важливу перемогу над американцем Давидом Гіроном - 6:2, 6:1. Завдяки потраплянню до чвертьфіналу спортсмен став сьомим учасником Підсумкового турніру ATP. Цьому посприяв британець Кемерон Норрі, який вчора поступився американцю Тейлору Фріцу - 3:6, 6:7(3).

Сьогодні норвежець має змогу пробитись до півфіналу змагань в разі перемоги над Александром Звєрєвим.

У п'ятницю може визначитись доля останньої путівки до Турину. На вакантне місце залишилось два претенденти Хуберт Хуркач та Яннік Сіннер. Однак італієць виступає лише в ролі спостерігача. Він вилетів з турніру у другому раунді, програвши іспанцю Карлосу Алькарасу Гарафії. Натомість Хуркач зіграє у чвертьфіналі. Його суперником буде австралієць Джеймс Дакворт.

Решту чвертьфінальних пар склали Новак Джокович та Тейлор Фріц, Уго Гастон та Даніїл Медвєдєв.

Кубок Біллі Джин Кінг - відомі учасники півфіналів

Вчора, у Празі, завершився груповий етап фінального турніру Кубку Біллі Джин Кінг. Останнім учасником півфіналу стала збірна Швейцарії, яка вчора у вирішальному матчі здолала господарок турніру чеську команду. У стартовому поєдинку Маркета Вондроушова перемогла Вікторію Голубіч - 6:4, 6:2. Однак вже в наступному матчі Белінда Бенчіч, здолавши Барбору Крейчикову 7:6(2), 6:4, зрівнює рахунок. Тож все вирішилось у протистоянні пар. Перемогу швейцаркам принесли Жіль Тайхманн і Белінда Бенчич, які здолала дует у складі Луції Градецької та Катерини Синякової - 6:3, 6:3.

Сьогодні на турнірі відбудуться півфінальні матчі. Збірна РТФ зіграє проти США, а фіналістки останнього розіграшу австралійки поміряються силами з швейцарською командою.