Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

АНГЕЛІНА КАЛІНІНА ДОЛАЄ КУДЕРМЕТОВУ НА ШЛЯХУ ДО ФІНАЛУ В РИМІ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

АНГЕЛІНА КАЛІНІНА ДОЛАЄ КУДЕРМЕТОВУ НА ШЛЯХУ ДО ФІНАЛУ В РИМІ

У п'ятницю на кортах Вічного міста визначились фіналістки грунтового турніру WTA 1000 Internazionali BNL d'Italia. Першими на корт вийшли українка Ангеліна Калініна (№47 WTA) та ерефійка Вероніка Кудерметова (№12 WTA).

Перед початком матчу фавориткою протистояння вважалась росіянка.

Поєдинок тримав у напрузі глядачів 2 години і 55 хвилин та завершився перемогою української тенісистки - 7:5, 5:7, 6:2.

Зазначимо, у другому сеті Ангеліна змусила нервувати і себе, і вболівальників. Ведучи в рахунку 5:3 тенісистка програла поспіль 16 розіграшів, а з ними і партію. Взявши перерву перед вирішальним сетом Калініна вийшла емоційно і психологічно налаштованою відразу перехопивши ініціативу у матчі. Українка повела в рахунку 4:0 і вже не дала опонентці шансів відігратись.

У фіналі Ангеліна гратиме проти Єлени Рибакіної (№6 WTA). Українка вже має досвід гри проти казахської тенісистки. У 2023 році дівчата зустрічались між собою на турнірі в Чарльстоні. Тоді перемогу у трьох сетах виборола Калініна - 6:4, 2:6, 6:4.

ДАР’Я СНІГУР ВПЕВНЕНО ДОЛАЄ ЧВЕРТЬФІНАЛЬНУ СТАДІЮ НА ТУРНІРІ У ФРАНЦІЇ

У французькому містечку Сен-Годан триває грунтовий 60-тисячник. У п'ятницю на турнірі були зіграні чвертьфінальні матчі. Свій черговий поєдинок провела сіяна на турнірі четвертою Дар’я Снігур (№169 WTA). Суперницею у неї була місцева тенісистка Люсі Нгуєн Там (№387 WTA).

Гра тривала 1 годину і 16 хвилин та завершилась більш ніж переконливою перемогою Снігур - 6:4, 6:1.

Сьогодні Дар’я проведе півфінальний матч проти ще однієї місцевої тенісистки Аліс Робб (№212 WTA).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

WTA 125. Париж. Пари. Грунт. ½ фіналу. Кіченок Н. / Паркс А. - Ніколз О. / Росольська А. - 3:6, 7:6(4), 12:10.

ITF. Мадрид. Грунт. ¼ фіналу. Даніловіч О. (№138 WTA) - Завацька К. (№248 WTA) - 6:2, 6:4.

ITF. Аддіс-Абеба. Грунт. ⅛ фіналу. Вільялон Н. (№1434 ATP) - Ваншельбойм Е. (№453 ATP) - 1:6, 4:6. ¼ фіналу. Дев С. Д. П. (№747 ATP) - Ваншельбойм Е. (№453 ATP) - 3:6, 6:7(6).

ITF. Прієдор. Грунт. ⅛ фіналу. Белінський В. (№686 ATP) - Томіч Р. (№1396 ATP) - 6:0, 6:2. Пари. ⅛ фіналу. Белінський В. / Вокін Б. - Іванов В. / Мішкін К. - 6:0, 7:5.

ITF. Бетані Біч. Грунт. ¼ фіналу. Хорвіт М. - Позніхіренко Г. (№698 WTA) - 7:6(5), 1:6, 1:6.